سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

مستند یاد ماندگار به حجت الاسلام حسنی اهدا شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

مستند یاد ماندگار به حجت الاسلام حسنی اهدا شد

مستند یاد ماندگار به حجت الاسلام حسنی اهدا شد

مستند یاد ماندگار به حجت الاسلام حسنی اهدا شد

معاون امور مجلس و استان های سازمان صداوسیما با حجت الاسلام و المسلمین حسنی مجاهد نستوه انقلاب دیدار کرد .

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم در این دیدار با تجلیل از مجاهدت های حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا حسنی گفت : رشادت و شجاعت حجت الاسلام و المسلمین حسنی در طول دوران انقلاب اسلامی الگوی کاملی برای نسل جدید است .

وی افزود : پایمردی و دلاوری های این روحانی بزرگ همواره باید در یاد و خاطره مردم آذربایجان نگه داشته شود چرا که نسل جدید در آینده به چنین افرادی افتخار خواهند کرد .

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی هم در این دیدار با اعلام اینکه حجت الاسلام و المسلمین حسنی افتخار مردم آذربایجان غربی است از حجت الاسلام و المسلمین حسنی به عنوان یک نعمت بزرگ برای مردم استان و ارومیه یاد کرد و گفت : حجت الاسلام و المسلمین حسنی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی ، مبارزه با ضدانقلاب و جنگ تحمیلی نقش موثری در منطقه ایفاء کرده است .

مجرد با اشاره به ساخت مستند زندگی نامه حجت السلام والمسلمین حسنی در صدا و سیمای استان گفت: مستند بازسازی دوران زندگی سراسر افتخار این مجاهد نستوه در ایام الله مبارک فجر با عنوان یاد ماندگار از سیمای مرکز آذربایجان غربی پخش خواهد شد .

در پایان این دیدار معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فیلم مستند یاد ماندگار مربوط به زندگی نامه حجت السلام والمسلمین تولید شده در صدا و سیمای مرکز اذربایجان غربی را به این مبارز نستوه انقلاب اهدا کرد .