جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مشاهده تولیدات ممتاز استانی از طریق تلفن های همراه - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده تولیدات ممتاز استانی از طریق تلفن های همراه


به زودی مخاطبان شبکه تلویزیون اینترنتی مراکز استان ها می توانند برنامه های این شبکه را از طریق گوشی های همراه مشاهده کنند.

مدیر فناوری اطلاعات معاونت امور استان های رسانه ملی در سالگرد راه اندازی سایت تلویزیون اینترنتی استان ها گفت: از آنجا که این سایت بر پایه vod طراحی شده است دارای پخش زنده به مفهوم معمول شبکه های رادیویی و تلویزیونی نیست بلکه برنامه در این سایت بر اساس میل و با انتخاب مخاطب پخش می شود.

محمد امین  شبیه خوانی رعایت تراز کیفی مطلوب را شرط مهم برای پخش یک برنامه از شبکه اینترنتی بیان کرد و افزود: برنامه های قابل پخش در ساختارهای مختلف مانند انیمیشن، تله فیلم، سریال، مستند، موسیقی تصویر و نماهنگ هم اکنون بر روی تلویزیون اینترنتی به نشانی http://webtv.irib.ir قرار می گیرد.

وی افزود: تاکنون 104 انیمیشن، 113 عنوان تله فیلم، 21 عنوان سریال، 218 مستند و 138 موسیقی تصویر در قالب 1707 قسمت برنامه روی این شبکه منتشر و قابل دسترسی است.

alt

مدیر فناوری اطلاعات معاونت امور استان ها امکان پخش برنامه به همراه قسمت های مختلف آن و امکان مشاهده برنامه از زمان دلخواه توسط مخاطبان را از مهمترین ویژگی های تلویزیون اینترنتی مراکز بیان کرد و افزود: در این شبکه مخاطبان می توانند بر اساس موضوع، ساختار، کلید واژه، خلاصه برنامه و عوامل تولید برنامه مورد نظر خود را انتخاب و مشاهده کنند.

شبیه خوانی در خصوص توسعه شبکه تلویزیونی اینترنتی مراکز گفت: به منظور دسترسی آسان و بهره برداری فراگیر از امکانات و محتوای موجود این شبکه به زودی ویجت آندرویدی این شبکه که مراحل پایانی کنترل کیفی خود را سپری می کند رونمایی می شود.

وی تصریح کرد: با این ویجت که بر روی  تلفن های همراه قابل نصب است مخاطبان می توانند بدون نیاز به مراجعه مستقیم به سایت در محیطی ساده و جذاب برنامه های این شبکه را از طریق تلفن همراه خود انتخاب و مشاهده کنند.