سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مظنونین غریبه به شبکه شما می آیند - صفحه محتوایی خبر

 

 

مظنونین غریبه به شبکه شما می آیند

فیلم های تلویزیونی "مظنونین" و " غریبه" تولید صدا و سیمای مراکز کهگیلویه و بویر احمد و مرکزی روزهای آخر هفته برای نمایش از شبکه شما در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط همومی معاونت امور استان ها،تله فيلم «مظنونين» به كارگرداني جعفر سلطاني و تهيه كنندگي كامران پاك منش به سفارش صدا و سيماي مركز كهگيلويه و بويراحمد  تولید شده که 5 شنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

داستان اين تله فيلم درباره فرد شرور و قاچاقچي به نام داريوش است كه از زندان آزاد مي شود با آزادي او چند نفر قصد جانش را مي كنند. تا اين كه چوپاني در كوهستان جسد خون آلود داريوش را پيدا مي كند. يافتن جنازه وي و رمزگشايي از قتل داريوش آغاز ماجراي اين تله فيلم است.

در اين تله فيلم بازيگراني همچون مهدي صباحي، مهدي اميني خواه، مهراد فلاحت پيشه، محسن افشار و آزاده رياضي به ايفاي نقش مي پردازند.

همچنین تله فیلم غریبه به کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی محمد گندمی در صدا و سیمای استان مرکزی تولید شده که جمعه ساعت 13 از شبکه شما روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: بابک و دانیال دو دوست صمیمی که جویای کار هستند به پیشنهاد نامزد بابک قرار می شود در خانه سالمندان مشغول به کار شوند. یکی از افراد این خانه به نام رحمت که خود را سالمند نشان می دهد با ساکن شدن در خانه سالمندان مدعی می شود که در زیر یکی از اتاق این خانه گنجی پنهان است. همین موضوع سب شکل گیری داستان فیلم می شود.

بازیگران عباس جمشیدی، ناصرگیتی جاه، شهاب تیموریان از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

alt

alt