جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

معارفه اولین فرمانده پایگاه بسیج شبکه شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه اولین فرمانده پایگاه بسیج شبکه شما

طی مراسمی حمید حامدی قائم مقام شبکه شما، به عنوان اولین فرمانده پایگاه بسیج این شبکه منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج رسانه ملی، این مراسم با حضور علی اصغر جعفری مشاور رئیس سازمان و رئیس بسیج صدا و سیما، مسعود احمدی افزایی مدیر شبکه شما و جمعی از مدیران بسیج و این شبکه برگزار شد.

جعفری  مشاور رئیس سازمان و ریس بسیج رسانه ملی با اشاره به اینکه شبکه شما امروز به یک قطب و مرجع در بین صدا و سیمای استان ها تبدیل شده است، افزود: شبکه شما باعث شده است تا شبکه های استانی با انگیزه بیشتری به تولید کارهای فاخر و تاثیرگذار بپردازند.

وی ادامه داد: شبکه شما برخی از کمبود های رسانه را برطرف کرده هر چند جای کار بیشتری دارد، لذا امیدواریم با تشکیل بسیج در این شبکه، روند حرکت آن به سمت موفقیت بیشتر با شتاب بهتری طی شود.

جعفری تاکید کرد: بسیج شبکه شما می بایست با تولید فکر، ایده و بهره گیری از ظرفیت های آموزشی منشاء نزول خیر و برکت در مجموعه شده و با برنامه سازی، کادرسازی و هدف گذاری مناسب ضمن تقویت حوزه پیام، کمک رسان مدیریت شبکه در رسیدن به اهداف مورد نظر باشد.

مشاور رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه گفت: شبکه شما در معرفی و شناساندن برنامه های استانی در کشور موفق عمل کرده و انگیزه استان ها را برای تولید کارهای ارزشمند بالا برده است.

وی اضافه کرد: این شبکه با ایجاد پایگاه بسیج می تواند در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بیش از پیش فعالیت کند و استان ها را به فعالیت در این حوزه تشویق کند.

جعفری با بیان اینکه استعدادیابی در استان ها به اندازه کافی نبوده است، گفت: با ظرفیت سازی در استان های کشور می توان استعدادهای خوبی را کشف کرد و این استعدادها را در اختیار اهداف انقلاب و نظام قرار داد و بسیج در این زمینه حمایت و پشتیبانی خواهد داشت.

در ادامه این مراسم احمدی افزایی مدیر شبکه شما گفت: با وجود پایگاه بسیج در این شبکه می توانیم ارزش ها و فرهنگ والای بسیج را بیش از پیش به جامعه معرفی کنیم.

وی ادامه داد: این شبکه فرصتی را  ایجاد کرده تا صدا و سیمای استان ها برنامه های تولیدی خود را در شبکه سراسری ببیند و این امر باعث ایجاد انگیزه بیشتر در بین استان ها شده است.

احمدی با تاکید بر اینکه مردم با دیدن این شبکه شناخت بیشتری از آداب، رسوم و فرهنگ استان های دیگر بدست خواهند آورد، افزود: گاهی اوقات دیده می شود که برخی از برنامه های مراکز استان ها نسبت به برنامه های تولید ی در تهران موفق تر و تاثیرگذارتر هستندکه مراسم های عزاداری و برخی از اعیاد از آن دسته می باشند.

مدیر شبکه شما در پایان گفت: امروز با همه مشکلاتی که در مراکز استان ها وجود دارد اما باز هم مراکز با انگیزه کار می کنند زیرا اشتیاق دیده شدن را در شبکه های سراسری دارند.

شایان ذکر است در پایان این مراسم آقای حمید حامدی به عنوان اولین فرمانده پایگاه بسیج شبکه شما حکم انتصاب خود را از رئیس بسیج صدا و سیما دریافت کرد.

alt

alt