سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

معارفه سرپرست جدید تولید سیمای مرکززنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه سرپرست جدید تولید سیمای مرکززنجان

معارفه سرپرست جدید تولید سیمای مرکززنجان

 

مدیرکل مرکز در جمع همکاران حوزه سیما با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، ماه رمضان را فرصتی ذی قیمت برای انسان دانست و افزود: این ماه بمدت یکسال ما را بیمه می کند و مانع از لغزش ها و خطاها   می شود و شب های با فضیلت قدر به مثابه چشمه زلالی است که روح و جسم انسان را طراوت می دهد.

آقای صفری با اشاره به هجمه بی سابقه و تمام عیار نظام سلطه جهانی به ساحت اسلام تصریح کرد: روح استکبارستیزی و ضداستعماری اسلام و انقلاب عامل اصلی تلاش همه جانبه دشمن بمنظورایجاد انحراف از طرق مختلفی مانند شبهه افکنی در دین است.

وی گسترش رسانه های نوین وشبکه های اجتماعی را در فضای مجازی یادآورشد و افزود: بیش از180متد و روش جنگ نرم وجود دارد که بنا به اذعان دشمن بیش از100 روش آن درکشورمان اجرا شده وتاثیرگذاری و وسعت کاربران این شبکه ها هم انکارناپذیر است و باتوجه به اینکه هدف دشمن نیز نسل آینده کشور است باید مدیریت لازم و تدابیر مناسبی در این حوزه اندیشیده شود.

مدیرکل مرکز ازجمله مهمترین حوزه های کاری در فصل گذشته را انتخابات اعلام کرد و گفت: باتوجه به حساسیت و اهمیت این رویداد مهم رسانه استانی عملکرد مطلوبی را در این موضوع داشته و دو اصل تبیین شده توسط سازمان یعنی تبیین شاخص های انتخاب اصلح و حضور حداکثری در این انتخابات بدقت رعایت شده که جای تقدیر و تشکر دارد.  وی با تاکید برلزوم دقت بیشترتهیه کنندگان و عوامل برنامه ساز در رشد کیفی تولیدات شبکه اشراق اضافه کرد: میزان مخاطب شبکه اشراق برابر آخرین نظرسنجی75درصد است که باید با تامل و دقت نظر بیشتر سعی در حفظ و ارتقاء این میزان مخاطب کمر همت ببندیم.

در ادامه مدیرکل مرکز با قدردانی از تلاش های 5 ساله آقای ایرج محرمی در طول تصدی سمت مدیریت تولید سیما، آقای رضاستاری پور از برنامه سازان باتجربه حوزه سیما را بسمت سرپرست جدید این مدیریت منصوب کرد.

گفتنی است آقای صفری در پایان این مراسم به سوالات وپرسش های همکاران حوزه معاونت سیما پاسخ دادند.