سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

معارفه مدیران جدید در صداوسیمای اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه مدیران جدید در صداوسیمای اردبیل

معارفه مدیران جدید در صداوسیمای اردبیل

معارفه مدیران جدید در صداوسیمای اردبیل

مراسم معارفه معاون فنی و مدیریت های تامین و پخش سیما، پژوهش، خدمات و پشتیبانی و تودیع معاون اداری و مالی مرکز اردبیل برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای  مرکز در اين مراسم به جایگاه خطیر و حساس مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: رفت و آمدهای مسئولیتی و پست های مدیریتی امری طبیعی در مدیریت به شمار می آید و مسئولیت بار سنگینی است که بر دوش مدیران گذاشته می شود و مهم آن است که همه با نیت های خالص و برای رضای خدا و خدمت صادقانه به مردم کار کنیم.

وی در ادامه به رسالت اصلی رسانه اشاره کرد و گفت: بایستی معاونان ، مدیران و کارکنان مرکز با همدلی و همکاری شایسته در پیشبرد اهداف والای رسانه تلاش کنند.

مددی در بخش دیگر سخنان خود به طرح جدید ساماندهی نیروی انسانی اشاره کرد و افزود: با مساعدت و پیگیری معاونت محترم منابع انسانی سازمان، تنوع چندگانه رابطه شغلی نیروهای غیررسمی در سازمان به سه نوع کاهش یافته و انشاءا...  این نیروها در قالب قرارداد خرید خدمات تمام وقت، پاره وقت و قرارداد کار معین ساماندهی شده و از مزایای آن بهره مند می شوند.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز اردبیل در پایان جلسه درحکمی حجت الله مصطفایی را به عنوان معاون فنی، جلیل شامی را به عنوان مدیر پژوهش، محسن کفیلی را به عنوان مدیرتامین و پخش سیما و علی بی غم را به عنوان مدیرخدمات و پشتیبانی مرکز اردبیل معرفی و احکام آنان را تقدیم کرد.

همچنین در این نشست از زحمات و خدمات چندین ساله قادر خیری معاون اداری و مالی مرکز که به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، با تقدیم لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.