سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

معارفه مدیران جدید مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه مدیران جدید مرکز مهاباد

معارفه مدیران جدید مرکز مهاباد

معارفه مدیران جدید مرکز مهاباد

بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد در جلسه شورای مدیران مرکز با تبریک ماه ضیافت الهی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات پرداخت مناسب به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) را با رویکرد محلی و بومی را از اولویت های اساسی مرکز دانست و گفت:  صدا و سیمای مرکز مهاباد با آگاهی از نیاز مخاطبان برای افزایش ضریب نفوذ رضایت مندی بیشتر آنها و با تولید برنامه های مخاطب محور و با اولویت بندی می کوشد مخاطبان جدیدی را جذب نماید.

وی اظهار داشت: مرکز مهاباد با استفاده از توانمندی هنرمندان مرکز در استفاده از فرصت ها و پتانسیل های غنی منطقه با طراحی و تولید برنامه های با کیفیت در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و سیاست های افق رسانه ملی برای هویت بخشی به فرهنگ ایرانی اسلامی تلاش می نماید.

مدیر کل مرکز در ادامه به چابک سازی رسانه ملی اشاره کرد و گفت هرگونه تغییر و تحول در الگو و چارت سازمانی برابر دستورالعمل های ابلاغی با مطالعه دقیق و کار کارشناسی شده و با  برنامه ریزی هدفمند جهت دستیابی بهتر به اهداف افق رسانه انجام می گیرد.

در پایان مدیر کل مرکزآقایان مجتبی ابراهیمی را به عنوان مدیر واحد خبر مرکز، کمال قادرپور به عنوان مدیر تامین و پخش صدا و اکبر قبادی را به عنوان مدیر دفتر و روابط عمومی منصوب کرد.