جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

معارفه مدیرکل جدید مرکز کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه مدیرکل جدید مرکز کهگیلویه و بویر احمد برگزار شد

جلسه تودیع و معارفه مدیران کل مرکز کهگیلویه و بویراحمد با حضور کیومرث طهماسبی معاون امور استان های سازمان، کشفی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس، استاندار، زارع نماینده حوزه بویراحمد و دنا، بزرگواری نماینده کهگیلویه بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه فتح استان، معاون سیاسی استاندار، اعضای شورای تامین و تعدادی از مدیران کل ادارات و دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن اجتماعات شبکه استانی دنا برگزارشد.

در این مراسم مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دوران خدمت خود در سازمان، به مدت 6 سال در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد به فعالیت مشغول بودم و خداوند را سپاسگزارم که دوباره از سوی رئیس سازمان و معاون امور استان ها این افتخار نصیبم شد که بتوانم مجددا درشبکه استانی دنا درخدمت مردم خوب استان باشم.

افشارنیا همکاری و همدلی مسئولان استانی را برای پیشرفت شبکه استانی دنا ضروری دانست و افزود: از نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، استاندار، معاونان و فرمانداران شهرستان ها انتظار داریم که در راه خدمت به مردم استان شبکه استانی دنا را با اتحاد و همدلی یاری کنند.

alt

افشارنیا به سابقه تاریخی مردم استان در مناسبت های بزرگ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در 8 سال دفاع مقدس از پدخندق، جزایر مجنون تا مناسبت های بزرگ انقلاب در هر عرصه ای وارد شدند با توجه به روحیه سلحشوری از خود حماسه به جای گذاشتند.

مدیرکل مرکز در ادامه عنوان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه سار زعامت مقام معظم رهبری درمقابل تهدید دشمنان سربلند بیرون آمده است.

وی در همین ارتباط نیز خاطر نشان کرد: با ابزار رسانه در مسیر ولایت هر آنچه در توان داریم در راه حفظ ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

در این مراسم با اهدا لوح ازخدمات مسلم رحیمی مدیرکل سابق تقدیر و افشارنیا به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.