سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

معارفه مدیر تولید صدای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه مدیر تولید صدای مرکز زنجان

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان درمراسم تودیع و معارفه مدیریت تولید صدای مرکز، با اشاره به فضای پویا و گسترده رسانه ای امروز جامعه تصریح کرد: امروزه فضای رسانه ای کشور همپای گسترش برق آسای رسانه های مختلف توسعه چشمگیری داشته و یک مخاطب گزینه های بسیار متنوعی پیش رو دارد.

مرتضی صفری یکی از اقتضائات اصلی رسانه رادیو را بروز رسانی و ارتقاء کمی و کیفی برنامه ها دانست و افزود: رقبای مختلفی برای رادیو وجود دارد و با توجه به عنصر تصویر در رسانه های دیداری که جاذبه های خاص خود را دارد، باید برنامه سازان و عوامل رادیو با یک طراحی کارآمد و اصولی، جایگاه این رسانه شنیداری را حفظ نمایند.

وی با بیان خط مشی 3 گانه برنامه سازی در مرکز، پرداخت به سبک زندگی ایرانی - اسلامی، اقتصاد مقاومتی، و عنوان سال را با گرایش به مقوله اقتصاد و فرهنگ، افزود: موضوع فرهنگ دغدغه رهبر معظم انقلاب است و باید توسط برنامه سازان رسانه استانی به انحاء مختلف و با ظرافت و هنرمندانه با آن پرداخت شود.

صفری مجموعه رادیو را مجموعه ای مومن با تجربه و قابل اعتماد دانست و با تاکید بر افزایش کیفی برنامه ها گفت: با کمی دقت و توجه می توانیم رتبه شبکه استانی رادیو را ارتقاء بدهیم.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر ازخدمات 5/5 ساله خسرو رسولی در زمان تصدی مدیریت تولید صدا، فریدون صفری از نیروهای باتجربه رادیو به سمت سرپرست تولید صدای مرکز زنجان منصوب گردید.

alt