سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

معارفه معاون فنی مرکز خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

معارفه معاون فنی مرکز خراسان جنوبی

طی مراسمی با حضور مدیرکل و مدیران مرکز خراسان جنوبی، وحید حمیده کیش به عنوان معاون فنی مرکز معرفی و از خدمات مالکی در مدت سرپرستی این معاونت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی ضمن قدردانی از زحمات مصطفی مالکی سرپرست پیشین معاونت فنی مرکز، وحید حمیده کیش را به عنوان معاون فنی صدا و سیمای خراسان جنوبی معرفی کرد. حمیده کیش قبل از این در مرکز کهگیلویه و بویراحمد مشغول به کار بوده و مدتی نیز معاون فنی این مرکز بوده است.

در این مراسم ثقفی، مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم توسعه همه جانبه فنی مرکز به ویژه پیگیری توسعه پوشش دیجیتال استان، همیاری این معاونت با حوزه های برنامه ساز را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: بازنگری در سند چشم انداز صدا و سیمای خراسان جنوبی با توجه به تحقق بخش اعظم برنامه های پیش بینی شده در این سند، امری ضروری است و می بایست مدیران مرکز به ویژه معاونت فنی مرکز با در نظر گرفتن ظرفیت های جدید ایجاد شده نسبت به اصلاح چشم انداز صدا و سیمای خراسان جنوبی اقدام نمایند. ثقفی همچنین اهم موضوعات مطرح شده در 38 امین افق رسانه سازمان را برای معاونین و مدیران مرکز تشریح کرد. 

alt