جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

معاون امور استان ها: بزودی از تولیدات ممتاز استانی رونمایی می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

معاون امور استان ها: بزودی از تولیدات ممتاز استانی رونمایی می شود


با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان آیت الله غیاث الدین محمدی، استاندار همدان کرم رضا پیریایی، کیومرث طهماسبی معاون امور استان های رسانه ملی و جمعی از مدیران ارشد استانی، علی طلوعی از مدیر کلی صدا و سیمای مرکز همدان تودیع و حسین میسر با حکم رئیس سازمان صدا و سیما به جای ایشان معرفی شد.

معاون امور استان ها در این مراسم با اشاره به اینکه در سال گذشته مراکز صدا و سیمای استان ها توانستند همه رکوردهای تولید برنامه ای را از لحاظ کمی به سرانجام برسانند افزود: در این راستا آثار ممتازی در حوزه های مستند، فیلم، سریال، انیمیشن و موسیقی – تصویر تولید شد که بزودی ممتازترین این آثار در مجموعه های صد اثری رونمایی خواهد شد.

طهماسبی در ادامه گفت: با اثبات توانمندی های بالای مراکز استان ها نزد مدیران ارشد سازمان، سال1391، سال ارتقا کیفی تولیدات مراکز هدف گذاری شده است. بر این اساس باید تلاش کنیم که روز به روز از لحاظ کیفی آثار تولیدی مراکز صدا و سیما از تراز ممتازتری برخوردار باشد.

معاون امور استان ها بااشاره به اینکه در سال گذشته هیچ جشنواره معتبر داخلی و خارجی همچون فجر، کودک و نوجوان، سینما حقیقت و ... برگزار نشد مگر آنکه تولیدات مراکز در آن درخشیده اند، اظهار امیدواری کرد در سال جاری این موفقیت ها ادامه یابد.

وی ادامه داد: در سالی که مفتخر به نامگذاری تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانیست ،همکاران مراکز استان ها بتوانند با کار و تلاش بیشتر در تحقق عملی این نامگذاری مبارک قدم های موثری بردارند.

طهماسبی در پایان ضمن تاکید بر توجه در برنامه سازی به چهار محور دین، اخلاق، امید و آگاهی، نسبت به عنصر مهم خانواده در هدایت جامعه تاکید و از همکاران خواست که به این مهم توجه جدی داشته باشند.

در ادامه این مراسم نماینده ولی فقیه و استاندار همدان در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند طلوعی مدیر کل قبلی مرکز همدان و آرزوی توفیق برای وی، از حسن انتخاب میسر به عنوان مدیر کل جدید مرکز تقدیر و تشکر نمودند.

لازم به ذکر است، میسر فارغ التحصیل مهندسی الکترونیک با گرایش مخابرات است و فعالیت خود را در مرکز همدان با تصویربرداری و تدوین آغاز نمود که بعدها به عنوان مدرس در این حوزه به آموزش و تدریس مشغول شد.

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز همدان پس از طی دوره های کارشناسی به عنوان معاون فنی آن مرکز انتخاب شد که بعدها مسوولیت معاونت های اطلاعات و اخبار و سیمای آن مرکز را هم برعهده گرفت، وی از پنج سال گذشته تا کنون قائم مقامی مدیرکل مرکز همدان را عهده دار بوده است.

alt

alt