سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

معاون جدید صدای مرکز البرز معرفی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معاون جدید صدای مرکز البرز معرفی شد

معاون جدید صدای مرکز البرز معرفی شد

 

محمد باقر اعلمی به عنوان معاون جدید صدای مرکز البرز و مشاور مدیرکل  معرفی و از زحمات ولی الله پرستش معاون قبلی صدای البرز بخاطر تلاش های چند سال اخیر قدردانی و تشکر شد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این مراسم علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز  گفت: تعامل و همفکری و همدلی از ویژگی های شاخص همکاران معاونت صداست .
رامک با بیان اینکه رادیو البرز به دلیل سابقه هجده ساله در شهرکرج و نیروهای قدیمی و آشنا به کار و دلسوز تاثیر زیادی در بین شهروندان دارد ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی هرچه بیشتر بتوان برنامه های در شان مردم شهیدپرور این استان تهیه و پخش کرد.
وی افزود: درک صحیح از موقعیت رسانه و داشتن مسئولیت پذیری و تکلیف گرایی می تواند تاثیر فراوانی در انتقال پیام و ارزش های دینی داشته باشد.
رامک  با تشکر ویژه از زحمات با ارزش جناب آقای ولی الله پرستش که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند افزود: توفیق خدمت در نظام اسلامی و فرصت خدمتگزاری در رسانه ملی مایه افتخار و از عبادات است .
همچنین در این نشست از خدمات سرکار خانم شا حسینی مدیر طرح و برنامه مرکز که وی نیز به افتخار بازنشستگی نائل شده بود قدردانی و تشکر شد .
در این مراسم جناب آقای محمد کریم خداکرمی نیز به عنوان سرپرست پخش صدای مرکز البرز منصوب شد.