سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

معاون خبر شبکه گلستان منصوب و معارفه شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معاون خبر شبکه گلستان منصوب و معارفه شد

معاون خبر شبکه گلستان منصوب و معارفه شد

معاون خبر شبکه گلستان منصوب و معارفه شد

مراسم تکریم و معارفه معاونان خبر صدا و سیمای مرکز گلستان با حضور سید داود موسوی،  مدیر کل اخبار استان ها، مدیر کل، معاونان و همکاران صدا و سیمای استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گلستان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان ضمن خیر مقدم و قدردانی از عملکرد کارکنان معاونت خبر افزود: صدا و سیمای استان الخصوص حوزه معاونت خبر تمام تلاش خود را برای عملیاتی شدن مواضع تبیین شده رهبری به کار می گیرد  و تمام همت این رسانه در حوزه خبر اطلاع رسانی شفاف، کامل و به موقع است.

عبدالحسینی افزود: مردم محوری، امید آفرینی و اخلاق مداری از دیگر رویکردهای این رسانه است و خبر گلستان تاثیر چشم گیری در پیشرفت استان در زمینه های مختلف داشته است به طوری که برخی از سوژه های خبری مبنای تصمیم گیری مدیران ارشد استانی قرار می گیرد و برای رفع مشکلات استان اقدامات موثری صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه معاون سابق خبر گلستان با تلاش های مستمر و شبانه روزی و جدیت در کار در کنار مجموعه خبر به خوبی توانست موجب ارتقای سطح خبر استان شود بیان داشت: در حال حاضر استان گلستان در زمینه خبر جز استان های برتر کشور است و  امید است با حضور معاون خبر جدید  که از همکاران موفق رسانه است و تجربه های متعددی در ابعاد استانی و ملی دارد همچنان ادامه یابد .

در ادامه مدیرکل اخبار استان در جلسه تکریم و معارفه معاونان خبر شبکه گلستان با برشمردن نکات مثبت فعالیت شبکه استانی گلستان، خبر این مرکز را در بخش های مختلف بی نظیر توصیف کرد.

سید داود موسوی با بیان اینکه میدان دادن به نیروهای جوان و استفاده از شیوه های جدید و تفکرات نوین از شاخصه های خبر مرکز گلستان است، افزود: پیشرفت، نیاز به درایت و کار جمعی دارد که این مهم در رسانه استانی شبکه گلستان تحقق یافته است.

در پایان این جلسه با تشکر از زحمات و تلاش های هوشنگ فندرسکی، سید رحمان یوسفی به عنوان معاون جدید خبر این مرکز معرفی شد.