سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

معاون خبر صدا وسیمای مرکز کرمان معرفی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معاون خبر صدا وسیمای مرکز کرمان معرفی شد

معاون خبر صدا وسیمای مرکز کرمان معرفی شد

 

با حضور دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان، علوی مدیر کل اخبار استان ها، معاونان و جمعی از مدیران صدا وسیمای مرکز کرمان ابوالفضل نعمتی به عنوان معاون خبر مرکز کرمان معرفی و از زحمات علی میر علی محمدی که پیش از این سمت را عهده دار بود قدردانی شد .

در آیین معرفی معاون خبر کرمان دکتر علیرمضانی مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان با اشاره به امید آفرینی و باور پذیر حرف زدن برای مردم و پرهیز از حاشیه سازی را در رسانه یک کار با ارزش عنوان کرد و گفت: رسانه باید تمام تهدید های دشمن را به فرصت تبدیل کند و با استفاده از شیوه های جدید ارتباطی پیروزمندانه عمل کرد.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان گفت: رسانه باید تمام قومیت ها و مذاهب و خرده فرهنگ ها را محترم دارد و خدماتش را عادلانه و یکسان به همه ارائه کند . علوی مدیر کل اخبار استان های سازمان صدا وسیما در این مراسم گفت: با وجود شبکه های گسترده معاند در جهان که تهاجم گسترده ای بر افکار عمومی ایران آورده اند رسانه ملی باید هوشیار تر از قبل با آگاه سازی و فرهنگ سازی هجمه های دشمن را خنثی کند .

مدیر کل اخبار استان ها افزود: مردم طنز و طنز پردازی را دوست دارند با استفاده از کارکترهای طنز بهتر می شود به مردم آگاهی بخشی وفرهنگ سازی کرد حتی در حوزه خبر . .علوی ادامه داد: قفل و کلید اکنون دست رسانه هاست اگر می خواهیم موفق تر از گذشته عمل کنیم و توطئه دشمنان که در حال چالش ایجاد کردن برای کشور عزیزمان هستند از برنامه های سطحی و گزارش های معمولی که فقط اطلاع رسانی است باید پرهیز کرد .