سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

معاون صداوسیما در گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معاون صداوسیما در گلستان

گلستان ، نماد وحدت شیعه و سنی

معاون صداوسیما در گلستان

وحدت بین تشیع و تسنن در کشور با همت علمای شیعه و سنی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، معاون امور استان های سازمان صدا و سیما در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان گفت : امسال در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بین تشیع و تسنن یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با تلاش و همت و فداکاری بزرگان در سراسر کشور و راهبردهای امام راحل و مقام معظم رهبری ایجاد شده است .

آقای دارابی افزود :‌ اگر ما امروز استقلال ،امنیت ، آزادی ، آبادانی و پیشرفت و ثبات  داریم  با تلاش مردم در اقصی نقاط کشور  بدست آمده و امروزه  ایران قدرتی شده است که همه جای دنیا درباره آن صحبت می کنند .

وی گفت : صدا و سیما وظیفه دارد تا زبان مردم باشد و مشکلات و مسائل مردم را به مسئولان منعکس  کرده و نیز خدمات مسئولان را به مردم نشان دهد و یاور همراه دولت  و مسئولان باشد .

 وی  با اشاره به تلاش سازمان یافته دشمن  برای  اینکه مردم ایران چهل سالگی انقلاب را نبیند افزود : تلاش می کنیم امسال  با وحدت و انسجام و متحد بودن خودمان خاری بر چشم دشمنان باشیم و این همبستگی ملی را قدر بدانیم .

معاون امور استان های سازمان صداوسیما  افزود:  نقد مشفقانه با هدف رفع مشکلات مردم و خدمتگذاری بهتر مسئولان به جامعه جزو برنامه های صدا وسیما و  جزو وظایف ذاتی رسانه است .

آقای دارابی گفت : با وجود 8 سال  جنگ و توطئه ها و تحریم ها و جنایت ها و خیانت ها ، جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب یک قدرت بین المللی است وعزت و افتخار و استقلال واقعی را بدست آورده و در این دنیای پر تلاطم اطراف ما امنیت و ثبات  ارزشمند را داراست.  

استاندار گلستان هم در این مراسم  گفت: گلستان با وحدت و همدلي بدنبال جهش به سوي توسعه در بخش هاي كشاورزي، صنعت و گردشگري است و رسانه ملي بعنوان پل ارتباط مردم با مسئولين نقش بسزايي درتحقق این امر دارد.

دكتر سيد مناف هاشمي افزود : رشد كشاورزي، توسعه صنايع تبديلي و گردشگري در دستور كار ماست و عقب ماندگي گلستان با ٢٠تا٣٠درصد رشد اقتصادي قابل جبران است.

  در این مراسم آقاي محمد منتظرحجت با حكم رييس سازمان صداوسيما بعنوان مديركل جديد صداوسيماي مركز گلستان معرفي و از خدمات آقاي بهرام عبدالحسيني تقدير شد.