جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معرفی برترین‌های برنامه‌های ترکیبی بیست و یکمین جشنواره هدهد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی برترین‌های برنامه‌های ترکیبی بیست و یکمین جشنواره هدهد

برترین‌های برنامه‌های ترکیبی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز در نشست کمیسیون سیما، تجلیل شدند.

معرفی برترین‌های برنامه‌های ترکیبی بیست و یکمین جشنواره هدهد

به گزارش ستاد خبري جشنواره بيست و يكم، نشست کمیسیون سیمای بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانی رسانه ملی، عصر شنبه سوم شهریورماه به میزبانی شهرکرد برگزار شد.

در این نشست که با حضور فاطمی رئیس مرکز سیمای استان‌ها و رئیس کمیسیون سیما و سایر داوران این کمیسیون برگزار شد از آثار برتر بخش برنامه‌های ترکیبی این دوره جشنواره تجلیل شد.

در بخش تیتراژ از بین برنامه‌های «گپ» مرکز فارس، «بارانک» مرکز کهگیلویه و بویراحمد، «حس خوب » مرکز زنجان، «نیم رخ» مرکز همدان و «گولستان» مرکز مهاباد و مراحب مرکز خوزستان، ضمن تشکر از تیتراژ برنامه‌های بارانک و گولستان، دیپلم افتخار برترین تیتراژ برنامه‌های ترکیبی به سید احمد حجازی طراح تیتراژ «گپ» از مرکز فارس اهدا شد.

لوح تقدیر بهترین تیتراژ برنامه‌های ترکیبی هم به محمد مهیار طراح تیتراژ «نیم رخ» از مرکز همدان تعلق گرفت.

در بخش طراحی صحنه، برنامه‌های «زیر یک سقف» از مرکز چهارمحال و بختیاری، «لبخند زندگی» از مرکز خلیج فارس، «کیش و زندگی» از مرکز کیش و «لحظه الحیات» از مرکز آبادان کاندیدا بودند که هیئت داوران ضمن تشکر از مرکز کیش، دیپلم افتخار برترین صحنه‌آرایی را به ونوس امیری طراح صحنه برنامه «لبخند زندگی» از مرکز خلیج فارس اهدا کرد.

در این بخش همچنین ضمن تشکر از برنامه لحظه الحیات مرکز آبادان، لوح تقدیر بهترین لوکیشن به طیبه اسماعیلی برای برنامه «زیر یک سقف» از مرکز چهارمحال و بختیاری تعلق گرفت.

در بخش نویسندگی نیز از بین برنامه‌های «بچه‌های آفتاب» مرکز بوشهر، «هفت‌ رنگ» مرکز خوزستان، «حس خوب» مرکز زنجان، «نیم رخ» مرکز همدان، «پرنیان» مرکز قزوین و «دیار یزدان» مرکز یزد، ضمن تشکر از برنامه‌های هفت رنگ و دیار یزدان، دیپلم افتخار برترین نویسندگی به سیما ثبوتی از مرکز زنجان برای برنامه «حس خوب » اهدا شد.

همچنین در این بخش محمدرضا میرشکاری ترانه‌سرای برنامه «بچه‌های آفتاب» از مرکز بوشهر دیپلم افتخار بهترین نویسندگی را به خود اختصاص داد.

برنامه‌های «مراحب» مرکز خوزستان، «گپ» مرکز فارس، «حس خوب » مرکز زنجان، «انا و اهلی» مرکز خوزستان و «کازیوه» مرکز مهاباد در بخش نور و تصویر برنامه‌های ترکیبی کاندیدا بودند که در نهایت و بر اساس رأی هیئت داوران، ضمن تشکر از برنامه حس خوب ، دیپلم افتخار برترین تصویربرداری به مهدی فرخی برای برنامه «گپ» مرکز فارس اهدا شد و لوح تقدیر این بخش نیز به رضا ترابی از مرکز خوزستان برای برنامه «مراحب» تعلق گرفت.

کاندیداهای بخش صدابرداری و صداگذاری هم برنامه‌های «بچه‌های آفتاب» مرکز بوشهر، «انا و اهلی» مرکز خوزستان، «کیش و زندگی» مرکز کیش، «راز دیار برفی» مرکز چهارمحال و بختیاری و «شکرخند» مرکز فارس بودند که ضمن تشکر از برنامه راز دیار برفی، دیپلم افتخار بهترین صدابرداری به سید باقر موسوی از مرکز خوزستان برای برنامه انا و اهلی اهدا شد و غلامرضا راهپیمای فرد حقیقی از مرکز بوشهر برای صداگذاری برنامه بچه های آفتاب دیپلم افتخار بهترین صداگذاری را دریافت کرد.

در بخش گرافیک نیز دیپلم افتخار برترین گرافیک به مهدی آقا محمدی برای برنامه «حس خوب» مرکز زنجان رسید و لوح تقدیر این بخش هم به مهدی مرتضوی از مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای برنامه «بارانک» رسید.

بهترین گزارشگر زن بخش برنامه‌های ترکیبی بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز نیز سرکار خانم فوزیه صابری از مرکز خلیج فارس بود که دیپلم افتخار را برای برنامه «سرپناه» مرکز خلیج فارس دریافت کرد همچنین ضمن تشکر از برنامه گپ سیمای مرکز فارس، دیپلم افتخار برترین گزارشگر مرد، مشترکا اهدا شد به حسن کیانی گزارشگر برنامه «زیر یک سقف» مرکز چهارمحال و بختیاری و مصطفی بیگی گزاشگر برنامه «ایوان الوند» مرکز همدان.

از بین 6 برنامه کاندیدای برترین مجریان زن، ضمن تشکر از مجری برنامه حس خوب » دیپلم افتخار مشترکا به خانم‌ها سارا رضایی از مرکز کیش برای برنامه «کیش و زندگی» و سارا راهب مجری برنامه های 《کازیوه 》و «خاو و خیزان» مرکز مهاباد تعلق گرفت.

علاوه بر این با تشکر از مجری برنامه «ائویم قراریم» مرکز اردبیل، لوح تقدیر بهترین مجری زن به مهدیس ترابی از مرکز سمنان برای اجرا در برنامه «شادی خانه» اهدا شد.

بهترین مجریان مرد این جشنواره در بخش برنامه‌های ترکیبی هم وحید سپهر تاج برای برنامه «گپ» مرکز فارس و هادی میرقربانی برای برنامه «صواحی» مرکز مازندران بودند که دیپلم افتخار گرفتند و لوح تقدیر نیز مشترکا به اسماعیل کمال‌فر مجری برنامه «گلدونه» استان مرکزی و مهدی صدیقی مجری برنامه «ناردونه» سیمای مرکز سیستان و بلوچستان اهدا شد.

در این بخش، جایزه ویژه کمیسیون سیما برای حفظ اعتبار رسانه و ارتباط موثر با مخاطب در لحظه وقوع بحران به مجریان برنامه مانگه شو مرکز کرمانشاه اقای سروش پیمبری و سرکار خانم فرزانه رنجبری رسید. در همین بخش به کارشناس برانامه ره عشق مرکز کرمان حجه الاسلام احمد شیخ بهایی نیز لوح تقدیر اهداء شد.

در بخش بهترین کارگردانی برنامه‌های ترکیبی هم ضمن تشکر از برنامه گپ مرکز فارس، دیپلم افتخار برترین کارگردانی به امین حسینی‌فر کارگردان برنامه «دشت بلوط» مرکز کهگیلویه و بویراحمد و حسین لطفی نیک کارگردان برنامه «حرکت» سیمای مرکز خراسان رضوی اهدا شد و فرامرز شکاری از مرکز لرستان هم لوح تقدیر را برای برنامه «سرزمین بلوط‌ها» دریافت کرد.