جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معرفی سرپرست تولید صدای مرکز کردستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی سرپرست تولید صدای مرکز کردستان

طی مراسمی با حضور قائم مقام مرکز کردستان و جمعی از معاونین و مدیران آقای ادریس الماسی به عنوان سرپرست واحد تولید صدای مرکز کردستان منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز کردستان: ادریس الماسی از نیروهای جوان و با تجربه صدا و سیمای مرکز کردستان است که سال ها در بخش های خبر، نویسندگی، گزارشگری، گویندگی، نمایش و تهیه کنندگی فعالیت های درخشانی داشته است.

علی مرادی قائم مقام صدا و سیمای مرکز کردستان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از همکاران صدای مرکز بیان داشتند: هنرمندان و برنامه سازان سرمایه­ های سازمان هستند که با استراتژی دقیق مدیران می توانند معمارهای خوبی برای برنامه ­های صدا و سیما باشند.

ایشان در ادامه گفتند: مدیران موفق در صدا و سیما اولاً، دارای مدیریت مشارکتی و ایجاد حلقه رفاقت و صمیمیت در بین اعضا هستند. ثانیاً، کار گروه های برنامه سازی که متناسب با پتانسیل مرکز باشد تشکیل می­ دهند به گونه ای که کارهای علمی و تخصصی با آموزش مداوم نیروها میسر باشد. ثالثاً ارتباط با مجامع علمی، هنری و فرهنگی باید ایجاد یا تقویت شود به نحوی که حضور نخبگان جامعه در برنامه بیشتر شود.

علی مرادی همچنین بر تحقیق و پژوهش در برنامه سازی تاکید کرد و افزود: حضور و ظهور مردم در برنامه ها جدی گرفته شود و برنامه ریزی محتوایی متناسب با نیازهای مخاطب مورد توجه قرار گیرد.

alt

alt