سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

معرفی سرپرست معاونت صدای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی سرپرست معاونت صدای مرکز زنجان


مراسم توديع و معارفه معاونت صدای مرکز زنجان با حضور معاونین، مديران و جمعي از كاركنان در سالن جلسات مرکز برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان با قدردانی از زحمات تراب زمانی معاون سابق صدای مرکز زنجان، گفت: مهم ترين دليل پيشرفت فعاليت ها در معاونت صدا تعامل، همفكري و همدلي كاركنان اين مجموعه بود.

آقای صفری اظهار داشت: امروزه به دليل افزايش دانش و پيشرفت هاي بسيار سريع در عر صه هاي مختلف از جمله عرصه فناوري و تکنو لوژي، رسانه  ها زمينه هر چه بيشتر ارتبا طات ما بين ملت ها و دولت ها را فراهم آورده اند.

وی با اشاره به هجمه های رسانه ای دشمنان، افزود: در این میان رسانه جمهوری اسلامی اهداف خود را با چشم انداز های نظام و انقلاب دنبال می کند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان بیان کرد: درک صحیح از موقعیت رسانه و داشتن نگاه مسئولانه و تکلیف گرایانه به موضوعات توام با داشتن انگیزه کاری می تواند تاثیر فراوانی در انتقال پیام و ارزشهای دینی داشته  باشد.

alt

آقای صفری با بيان اينکه هدايت افکار عمومي از طريق برنامه‌هاي راديويي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است، يادآور شد: در هدايت افکار عمومي بايد چند مسئله مورد توجه قرار گيرد که يکي از مهم‌ترين آنها مخاطب‌شناسي است که  در ساخت برنامه‌هاي راديويي از حيث محتوايي و تکنیکی بايد مورد توجه باشد.

وی همچنین به نقش ارزنده‌ي راديو اشاره کرد و گفت: اين رسانه به دليل ويژگي‌هاي خاصي چون دسترسي آسان و سهل‌الوصول بودن مي‌تواند مخاطب را جذب و مفاهيم خود را به شنونده منتقل کند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان توفیق خدمت در نظام اسلامی و فرصت خدمتگزاری را خصوصاً در رسانه ملی مایه افتخار و از عبادات عنوان نمود و افزود: تغییر نوع و نحوه نگرش به مسئولیت ها، انجام وظایف محوله را آسان می سازد.

در پایان این جلسه آقای تراب زمانی حاجی بابا از مسئولیت معاونت صدای مرکز زنجان تودیع و آقای سید محمد آل یاسین در سمت سرپرست معاونت صدا منصوب شد.

گفتنی است که در سوابق کاری آقای آل یاسین قبلا مسئولیت های معاونت سیما و مدیریت تولید سیما و مشاور مدیر کل در امور سیما دیده می شود.