جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

معرفی فیلم های آخر هفته "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی فیلم های آخر هفته "شما"

فیلم های تلویزیونی «سقوط» و «تست» تولید صدا و سیمای مراکز گیلان و چهارمحال و بختیاری 5 شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود. 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها فیلم تلویزیونی «سقوط» به کارگردانی علی حلوی و تهیه کننده عفت صوفی پنج شنبه 10 بهمن ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می‌شود.

در این فیلم خانم خبرنگاری که به تازگی ازدواج کرده، درگیر تحقیقاتی در مورد مواد مخدر می‌شود، ولی در این میان متوجه ارتباطی ما بین همسرش و این اتفاق می‌شود. از این رو با پیگیری‌های متعدد پلیس وارد عمل می‌شود و پس از مطمئن شدن برای دستگیری همسرش با پلیس همکاری می‌کند.

فرهاد بشارتی، سیاوش ستاری، رضا فتوت خواه، نسیم جمالی، محمد علی فرمند و مینا نوروزی در فیلم تلویزیونی «سقوط» بازی کرده‌اند.

همچنین فيلم تلويزيوني «تست» به کارگرداني حسن جوانبخت و تهيه کنندگي فرشاد صالحي، جمعه 11 بهمن ماه ساعت13 از شبکه شما پخش مي شود.

اين تله فيلم با محوريت تب فوتبال در جامعه امروز، داستان يعقوب و پسر نوجوانش كريم را روايت مي كند كه بر اثر مسائل حاشيه اي فوتبال روابط شان به چالش كشيده مي شود.

جلال نجفي، سارا اسماعيلي، جواد قاسم پور و محمدباقر صفانورد در فيلم تلويزيوني « تست » از توليدات صدا و سيماي چهارمحال و بختياري به ايفاي نقش پرداخته اند .

alt

alt