سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

معرفی فیلم های آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی فیلم های آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی « وقت خوب بیداری » و « صدای سکوت » تولید صدا و سیمای مراکز قزوین و خراسان رضوی 5شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « وقت خوب بیداری » به کارگردانی کاظم بلوچی، پنجشنبه 19 تیر ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود. داستان این فیلم با بازی کاظم بلوچی، افشین سنگ چاپ و مینا نوروزی روایت گر مردی است به نام احمد که به کار نقاشی ساختمان مشغول است، او جهت ادای قرض خود، پولی را در اختیار یکی از دوستانش قرار می‏ دهد تا سود آن پول را ماهانه به او بدهد یک روز مانده به عقد خواهرش لیلا جهت تهیه هدیه‏ ای برای او به پول نیاز پیدا می‏ کند و به صاحب کارش موضوع را اطلاع می‏ دهد، اما صاحب‏کارش از دادن پول به او امتناع می‏ کند احمد که از این موضوع عصبانی شده و ...فیلم تلویزیونی « وقت خوب بیداری » به تهیه کنندگی هادی افشار تولید مرکز قزوین است

فیلم تلویزیونی « صدای سکوت » به کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی سید رضا شکری، جمعه 20 تیر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است : دکتر رادفرجراحی به علت سهل انگاری هنگام عمل یک بیمار، دچار تلاطم روحی شده و با نظر شورای بیمارستان از انجام عمل جراحی معلق شده و مجوز جراحیش از طرف رئیس بیمارستان موقتاً لغو شده است. جوانی به نام طاها که از غده بزرگی در گردن رنج می برد، به خاطر هزینه سنگین جراحی مجبور به فروش قالیچه گرانقیمتی است که برای نذر، نزد او به امانت گذاشته شده است. این جوان بر سر راه دکتر رادفر قرار می گیرد و دکتر رادفر تلاش می کند رئیس بیمارستان را متقاعد کند و به او اجازه دهند به صورت رایگان طاها را عمل کند.

حسن جوهرچی، نیلوفر شهیدی، عبدالله صادقی در فیلم تلویزیونی «صدای سکوت» تولید مرکز خراسان رضوی ایفای نقش کرده اند.

alt