جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

معرفی فیلم های آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی فیلم های آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی « خاطره گمشده »، « همپای آب » و « چشمان اسماعیل » به ترتیب 5 شنبه، جمعه و شنبه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « خاطره گمشده » به کارگردانی خاطره گمشده، پنجشنبه 26 تیر ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: فرشته فرزند شهیدی است که به تازگی معلم یکی از روستاهای گیلان شده است او در ارتباط با مریم (یکی از شاگردانش) که 8 ساله است دچار مشکل می شود و به او سخت می گیرد تا او به درس توجه بیشتری کند. فرشته از مسائل خانوادگی مریم بی اطلاع است و نمی داند که مریم در فراق و نبودن پدر دچار بحران شده و زمانی متوجه این مسأله می شود ، پدر مریم که جانباز شیمیایی بوده به شهادت می رسد. فیلم تلویزیونی « خاطره گمشده » به تهیه کنندگی محمد رضا شریفی و مصطفی علمی فر تولید مرکز گیلان است .

فیلم تلویزیونی « همپای آب » به کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد و محمد رضا شریفی، جمعه 27 تیر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. فیلم با بازی مجید حاجی زاده، لیلا بلوکات، محمود مقامی و حسن اسدی درباره روستایی است که دچار بحران آب شده و تنها راه آب رسانی به روستا مسیری است که منطقه جنگی محسوب می‌شود و گروه تفحص در آن مشغول کار هستند و مشکلاتی در این راه به وجود می‌آید

alt

فیلم تلویزیونی « چشمان اسماعیل » به کارگردانی کاظم راست گفتار و تهیه کنندگی علی آشتیانی‌پور، جمعه 27 تیر ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی علی اوسیوند، لیندا کیانی، آرش مجیدی و بهادر زمانی آمده است: مهندس اسماعیل رسولی که از جانبازان دوران دفاع مقدس می‏ باشد و به عنوان ناظر پروژه‏ای در صنعت مس مشغول به کار است در حین بررسی سیستم‏ های موجود آب اسید به چشمانش پاشیده می ‏شود. دخترش که به عنوان کمک مهندس در پروژه حضور دارد او را به بیمارستان می ‏رساند پزشک متخصص او دکتر صادقی با توجه به آسیب قرنیه چشم او در دوران جنگ ادامه فعالیت او را به صلاح نمی‏ داند چرا که با توجه به این وضعیت امکان آسیب شدید و جبران‏ ناپذیری به چشمانش وجود دارد مهندس فرزین که از همکاران مهندس رسولی می‏ باشد و با کنار رفتن او سمت سرپرستی پروژه را بر عهده می‏ گیرد سعی می‏ کند که دکتر صادقی را مجاب کند فعالیت مهندس رسولی را تایید کند مهندس که از این وضعیت ناراضی است تلاش دارد ...فیلم تلویزیونی « چشمان اسماعیل » تولید مرکز کرمان می باشد.