سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

معرفی فیلم های آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی فیلم های آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی « یادگار پدرانم » و « معمای عدالت » به ترتیب 5شنبه و جمعه تولید صدا و سیمای مراکز قم و همدان از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «یادگار پدرانم» به کارگردانی محمدرضا زندی، پنجشنبه 16 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود. خلاصه داستان فیلم آمده است: بیژن و دوستش چند قطعه سفال باستانی را به سرقت می برند و از دست پلیس می‌گریزند. ولی پس از فرار با هم درگیر می شوند و دوست بیژن کشته می شود. بیژن اجناس سرقتی را در یک خرابه مدفون می کند و پس از گذشت دو سال به سراغ خرابه می آید و متوجه می شود در آن محل انباری بنا شده است. او به بهانه کشاورزی زمین اطراف را اجاره می کند و درون انباری مربوط به زمین به دنبال کیف مخفی شده می گردد. او کیف را می یابد اما...پیمان شریعتی، فریدون مهرابی، مریم خدارحمی، سیما مطلبی، محمد صحرایی و لیلیا عزیزی در فیلم تلویزیونی « یادگار پدرانم » به تهیه کنندگی مهدی صفایی تولید مرکز قم است.

فیلم تلویزیونی « معمای عدالت » به کارگردانی و تهیه کنندگی رسول صانعی، جمعه 17 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی سعید پور شعبانی، محمد نعمت، ایرج رنجبر و بهاره جلیلیان آمده است: 110 سال پیش پسری به نام غلام از طبقه رعایا در یک زیارتگاه قدیمی در همدان با دیدن دختری عاشق و حیران می شود. وی وقتی با تعقیب دختر می فهمد که او فرزند یکی از مهم‌ترین خوانین شهر یعنی اعتمادوالدوله است کاملا در مانده و نالان می شود. غلام حاکم وقت که تازه به شهر آمده است و به عدالت و دستگیری مردم شهرت دارد نامه ای می نویسد و از او تقاضای کمک دارد و حاکم با اعتمادوالدوله گفتگو می کند و اعتمادوالدوله به طمع قدرت حاکم و استفاده از رانت سیاسی وی می پذیرد که....

فیلم تلویزیونی «معمای عدالت» تولید مرکز همدان می باشد.

alt