جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

معرفی فیلم های آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی فیلم های آخر هفته شما

فیلم های تلویزیونی «جان و مرجان» و «تبسم گرگ» به ترتیب تولید صدا و سیمای مراکز سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی 5شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «جان و مرجان» به کارگردانی مجید شیرودی، پنجشنبه 13 شهریور ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: امیرعلی بیات در پروژه‏ای تحقیقی بر روی مرجان‏ ها و استحصال دارویی ویژه برای استخوان‏ سازی در چابهار فعالیت می‏ کند. مدتی است پروژه به مشکل برخورده و امیرعلی دچار بحران شده است. او قرار است با نیلوفر همکار خود در پروژه ازدواج کند. درافشان پدر نیلوفر که بر اثر تصادفی فلج شده است با ازدواج این دو مخالف است و تمایل دارد که دخترش با شخصی به نام نیما ازدواج کند، اما نیلوفر نمی‏ پذیرد. بهزاد بیات عموی امیرعلی که شریک پدر او بوده و بخشی از سرمایه‏ امیرعلی را در دست دارد مایل است امیرعلی را با خود همراه ساخته تا او در خارج از کشور به فعالیت بپردازد. در ادامه و در مواجهه با بهزاد و درافشان مشخص می‏ شود که آنان ...ناصر ممدوح، اسمائیل خلج، نیلوفر شهیدی و گلچهره دانش در فیلم تلویزیونی « جان و مرجان » به تهیه کنندگی مهدی نجارپیشه تولید مرکز سیستان و بلوچستان بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی « تبسم گرگ » به کارگردانی جواد علیزاده و تهیه کنندگی ابراهیم اصغری، جمعه 14 شهریور ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

alt

در خلاصه داستان فیلم با بازی لیلا برخورداری، رضا نامدار، امیر محاسبتی، داود عین آبادی و محمد دلگشا آمده است: نادر مرد شکارچی به همراه همسر و فرزند معلولش در حاشیه روستایی، در منطقه ای کوهستانی زندگی می کنند و گمان می کند علت معلولیت فرزندش، گرگی بوده که همسرش را به هنگام بارداری ترسانده، همسری که در اثر رویارویی با گرگ قدرت تکلم خود را نیز از دست داده. نادر که امور زندگی خود را از طریق شکار می گذراند، دو بچه گرگ را به دام انداخته و در خانه نگهداری می کند. او به تحریک فردی که دلال خرید و فروش حیوانات وحشی است، به دنبال پلنگی روان می شود. در ادامه با شلیک گلوله به یکی از محیط بانان مجروح و متواری می شود. گرگ ماده به سراغ بچه هایش می رود و همسر نادر با دیدن آن بیهوش می شود و راهی بیمارستان می شود و ...فیلم تلویزیونی « تبسم گرگ» تولید مرکز خراسان رضوی می باشد.