جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین : مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین معرفی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز قزوین : مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین معرفی شد

 

 

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین گفت: شبکه های استانی صدا و سیما  باید زبان ونماینده مردم باشد و از سوی دیگر باید خدمات دولتمردان را منعکس کند

وی گفت: فعالیت در این مسیر ، حرکت در میدان مین و برقراری تعادل میان این دو, هنر رسانه است.

معاون امور استان های رسانه ملی افزود : همه رسانه ها در یک سنگر هستند و در قرارگاه جنگ نرم عملیات مشترک انجام می دهند.

دارابی با بیان اینکه جهت دهی به افکار عمومی ماموریت رسانه هاست  گفت : رسانه ها میدان دار کار ، تلاش و آبادانی و پیشرفت کشور هستند .

 معاون رییس سازمان صدا وسیما  با بیان اینکه ا مروز دشمنان در یک جبهه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار دارند افزود : آنان رسما  اعلام کردند تحریم ها را علیه ملت  ایران اعمال می کنند تا  40 سالگی انقلاب را جشن نگیرند .

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد اغتشاش و ناآرامی در کشور گفت :صف مطالبات مردم از صف کسانی که به ارزشها توهین می کنند جداست.

معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما  با بیان اینکه در استانه 40 سالگی انقلاب قرار داریم  گفت : خوشبختانه امروز مستضعفان عالم پیام انقلاب اسلامی را در یافت کرده اند .

وی ،  40 سالگی انقلاب را  فرصتی  برای معرفی الگوهای جامعه به جوانان دانست و گفت : امسال برای 40 سالگی انقلاب برنامه های خوب ومناسبی تدارک دیده شده است و همه استانداران بعد از انقلاب کارنامه خدمات استان خود را در برنامه های تلویزیونی برای مردم تشریح می کنند .

معاون امور استان های رسانه ملی  در ادامه  با اشاره به تاریخ کهن و با قدمت استان قزوین گفت : با توجه به چهره های بزرگ و ماندگار این استان باید الگوهای واقعی را به مردم معرفی کرد .

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: جامعه‌ی امروز بیش از پیش به وحدت و همدلی نیاز دارد و رسانه ملی در استحکام این وحدت بسیار تاثیرگذار است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی فرد با تاکید بر تحلیل عالمانه مشکلات و پرهیز از سطحی نگری افزود: رسانه ملی باید ریشه‌های مشکلات را تبیین کند و به مردم اطلاع دهد تا مانع از بروز چالش‌های جدی شود.

 

استاندار قزوین نیز در سخنانی، نقش رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی در شفاف سازی و مبارزه با فساد را بسیار مهم خواند

عبدالمحمد زاهدی با بیان اینکه نقش رسانه ملی در همه عرصه‌ها در کشور بی بدیل و تاثیرگذار است گفت: در زمان جنگ سیاسی، اقتصادی و رسانه‌ای در جهان، رسانه ملی طلایه دار و فرمانده میدان است.

او اضافه کرد: در این شرایط برای حفظ وحدت و یکپارچگی، باید یک صدای واحد از همه رسانه ها، تریبون ها، محافل و گروه‌ها شنیده شود و آن، در جهت ایجاد، ارتقا و نمایش وحدت است.

استاندار با بیان اینکه نقشی که رسانه ملی و واحد‌های استانی با توجه به اقلیم‌ها و فرهنگ‌های متفاوت در ارتباط با توسعه منطقه‌ای در کشور دارند گفت: رسانه ملی در مراکز استان‌ها از یک طرف به ویژگی‌های درون استانی می‌پردازد و از طرف دیگر رابط اخبار استانی و کشوری است که این مهم در صدا و سیمای تازه تاسیس قزوین، به خوبی نمود دارد.

مدیرکل سابق صدا وسیمای مرکز قزوین با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت و گفت: تلاش کردیم در چهار سال گذشته دوربین رسانه ملی همواره در میان مردم باشد و در این مسیر هم موفق بودیم

معصومی فر تولید آثار فاخر در بخش های مختلف به ویژه معرفی مشاهیر و شخصیت های استان را از برنامه های مهم برشمرد و دراین خصوص از تولید 40 مستند و سریال خبر داد

مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین اضافه کرد: همفکری و تعامل با مجموعه مدیریتی استان اولویت ما در پیشبرد برنامه های انقلاب اسلامی بود

معصومی فر گفت: استان قزوین ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی از جمله مفاخر بزرگی چون شهید رجایی و مرحوم ابوترابی دارد که باید بیشتر به مردم معرفی شود.

 در ادامه سعید انبارلویی مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین نیز گفت: امروز با تهاجم رسانه ای روبرو هستیم و لذا باید مراقب باشیم دشمنان به اهداف شان نرسند.

 انبارلویی گفت : با ایمان، تقوا و حفظ وحدت باید از ارزشهای چهل ساله انقلاب اسلامی دفاع کنیم

 وی با اشاره به نقش رسانه ملی در انسجام و وحدت ملی ، بصیرت افزایی و تقویت روحیه جهادی را از اولویت ها دانست

 وی گفت : نسل کنونی انگیزه زیادی برای دفاع از انقلاب دارد و استان قزوین با ظرفیت هایی که دارد، از جایگاه خاصی برخوردار است

مدیرکل جدید صدا وسیمای مرکز قزوین تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی ظرفیتی بزرگ برای عبور از سختی ها و مشکلات است  که باید برای تحقق آن تلاش مضاعفی داشته باشیم

انبارلویی گفت: در میان سیاه نمایی هایی دشمنان، هدف ما در صداو سیمای مرکز قزوین، معرفی دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است

 در انتهاي این مراسم از خدمات ۴ ساله ابوالفضل معصومی فر مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز قزوین تجلیل و سعید انبارلویی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد. سعید انبارلویی پیش از این مدیرکل آرشیو سازمان صدا و سیما بود.