سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

معرفی مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز همدان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز همدان

دکتر دارابی : رادیو امید در کرمانشاه راه اندازی شد

 

در مراسمی، دکتر مهدی دهقان نیری بعنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز همدان معرفی، و از خدمات مهندس حسین میسر قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما، در این مراسم دکتر دارابی، معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، با تسلیت حادثه تلخ جان باختن هموطنان در زلزله اخیر غرب کشور، گفت: در این حادثه ناگوار سعی کردیم با راه اندازی "رادیو امید" بخشی از آلام و درد‌های مردم این خطه از کشور را تسکین بخشیم.
وی با اشاره به اینکه کار در رسانه ملی بسیار سخت و طاقت فرساست و باید در آیین‌های تکریم و معارفه قدر زحمات کارکنان را دانست، افزود:  در حال حاضر رسانه ملی با ۱۴۵ شبکه مختلف و پخش برنامه به ۳۵ زبان، تلاش می کند ضمن پاسخگویی به نیاز‌های مردم، منافع ملی رانیز تامین کند.
استاندار همدان نیز در این مراسم گفت: پشتوانه نظام وکشور مردم هستند وحفظ وخدمتگزاری به این مردم مقاوم وظیفه همگان است.
آقای نیکبخت وظیفه رسانه ملی را در خدمتگزاری به مردم و انعکاس واقعیت‌های جامعه بسیار خطیر و حساس دانست و افزود: براستی صداوسیما عمده‌ترین مرکز هدایت افکار عمومی است.
وی بهترین شیوه افزایش دلگرمی مردم به خدمات نظام را افزایش امید و ایجاد نشاط اجتماعی دانست وگفت: هیچ سازمانی در امیدوارکردن مردم به زندگی بهتر و تلاش برای تعالی، مهمتر از صداو سیما نیست.
نماینده، ولی فقیه در استان همدان نیز در این مراسم گفت: ساخت برنامه‌های مورد نیاز مردم واجتماع، مهمترین وظیفه رسانه ملی است.
آیت ا... محمدی افزود: باید در رسانه ملی به نیرو‌های جوان و کار آموخته و مطالبات مردم و معارف دینی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی هم به نمایندگی از مجمع نمایندگان استان همدان گفت: نیاز استان همدان ساخت برنامه‌های بیشتر وتامین اعتبار است چرا که پاسخگویی به مطالبات مردم مهمترین وظیفه این سازمان است وبدون حمایت مالی امکان پذیر نیست.