جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معرفی معاون اداری و مالی مرکز قم با حضور پورنصاری - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی معاون اداری و مالی مرکز قم با حضور پورنصاری

 پورنصاری قائم مقام معاونت اداری مالی سازمان با حضور در مراسم تودیع و معارفه معاونین اداری مالی مرکز قم ،از برنامه ریزی های گسترده در مجموعه سازمان و مراکز استان ها برای برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، خبر داد.

با حضور آقایان پورنصاری قائم مقام معاونت اداری مالی و سید زاده مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی سازمان صدا و سیما مراسم تودیع و معارفه معاونین اداری مالی صدا و سیمای مرکز قم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پورنصاری با تسلیت سالروز شهادت امام هادی (ع) مرکز قم را از مراکز مهم ، تأثیرگذار و موفق در بین مراکز سازمان دانست و از تلاش و جدیت مدیر کل و مجموعه مدیران مرکز قدردانی کرد. وی در ادامه با بیان اهمیت و نقش مهم رسانه در مقطع حساس انتخابات و تحقق حماسه سیاسی ، رعایت اصل بی طرفی و زمینه سازی حضور حداکثری مردم طبق سفارش رهبر معظم انقلاب « مدظله العالی » را راهبرد رسانه در انتخابات دانست.

وی افزود : به یاری خدا برنامه ریزی های لازم در مجموعه سازمان و مراکز صدا و سیما صورت گرفته است و مردم عزیز کشورمان همچون همیشه با حضور گسترده در صحنه ، دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را ناامید خواهند کرد و با خلق حماسه ای باشکوه ، موجبات عزت و سربلندی ایران اسلامی را فراهم خواهند ساخت.

 alt

وی ولایت و رهبری انقلاب را نعمتی بزرگ و بی بدیل دانست که علی رغم همه دشمنی ها ، موجبات امنیت ، همدلی و وفاق مردم را فراهم نموده است .

قائم مقام معاونت اداری مالی سازمان همچنین نقش رسانه را در تحقق شعار حماسه اقتصادی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت : رونق و شکوفایی اقتصاد کشور در گرو حمایت از تولید داخلی است و رسانه در سال « حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی » با همه توان در این مسیر گام بر می دارد.

محمدی نیا مدیر کل مرکز قم نیز با ارائه گزارشی از روند توسعه مرکز در بخش های مختلف برنامه سازی ، فنی ، رفاهی و ... توجه جدی مسئولین سازمان را نسبت به موقعیت ویژه و ممتاز قم در راستای بهره برداری از ظرفیت عظیم معنوی و فرهنگی استان خواستار شد.در پایان این جلسه با اهداء لوح و هدایایی از خدمات مجید مجرد در دوره  تصدی معاون اداری مالی مرکز قم قدردانی و  اکبر نوروزی بعنوان معاون جدید اداری مالی صدا و سیمای مرکز قم ، معرفی گردید.شایان ذکر است پس از خاتمه جلسه ، قائم مقام معاونت اداری مالی سازمان و همراهان از بخش های مختلف مرکز بازدید و سپس با حضور در نمازخانه کوثر مرکز در مراسم سوگواری شهادت امام هادی (ع) شرکت نمودند.

 alt