سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

معرفی وب سایت صداوسیمای مرکزکرمان - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی وب سایت صداوسیمای مرکزکرمان

ضرورت استفاده از تکنولوژی های نوین برای اطلاع رسانی بیشتر و تبیین نقش رسانه ملی به عنوان فراگیرترین رسانه کشور و مؤثرترین راه برای مقابله با شبکه های اینترنتی و ماهواره ای ازمهمترین دلایل گسترش رسانه درفضای مجازی و راه اندازی پایگاههای اطلاع رسانی مراکز استانها ، گامی درجهت استفاده مطلوبتر از این فضا برای اطلاع رسانی شایسته به مخاطبان بومی و محلی است .

دراین راستا وب سایت صداوسیمای مرکزکرمان درسال 1388 آغاز به کار کرد .

اهم فعالیت فعالیتهای این پایگاه ، فراهم کردن امکان دسترسی مخاطبان به اخبار و اطلاعات رسانه و پوشش دادن انتظارات مخاطبان است .

پخش زنده برنامه های سیما ، صدا ، اخبار استان ، تولیدات ویژه وب سایت و آخرین تولیدات موسیقی همراه با لینک دریافت برای مخاطبان به همراه بخشهای جانبی از جمله صفحات این وب سایت می باشد .

صفحه تخصصی خبر به نشانی www.kerman.irib.ir/news

دراین صفحه آخرین اخبار استان کرمان اعم از فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و ورزشی و بخش خبری ساعت 20 شبکه کرمان به همراه تولیدات خبری و اطلاعیه ها و اخبار دالی مرکز قرار داده شده است .

صفحه تخصصی سیما www.kerman.irib.ir/sima

این صفحه آخرین تولیدات سیمای مرکزکرمان ، آخرین اخبار مربوط به تولیدات جدید مرکز به همراه عکسها و تصاویر و جدول پخش برنامه های روزانه و هفتگی شبکه کرمان را در برمی گیرد .

 alt  alt

صفحه تخصصی صدا www.kerman.irib.ir/radio
اخبار مربوط به تازه های تولید صدا به همراه عکس و آنونس برنامه ، معرفی برنامه های روتین و برنامه های موفق رادیو ، ازجمله بخشهای این صفحه می باشد .
صفحه تخصصی موسیقی www.kerman.irib.ir/music
معرفی تولیدات واحد شعر و موسیقی مرکز ، قطعات جدید و موسیقی های تولید شده همراه با امکان دریافت این موسیقی ها برای کاربران ، محتوای این صفحه را تشکیل می دهد .
صفحه تخصصی روابط عمومی به نشانیwww.kerman.irib.ir/publicrelation
دراین صفحه علاوه برتاریخچه روابط عمومی ،چگونگی ارتباط مخاطبان با صداوسیما،شماره تلفنهای واحد ارتباطات مردمی ،سامانه های پیام کوتاه،نشانی پست الکترونیکی وپیشنهادها وانتقادهای مخاطبان آورده شده است
دراین وب سایت همچنین درصفحه معرفی استان کرمان به نشانی www.kerman.irib.ir/about- kerman اطلاعات کلی درباره استان کرمان ، قابلیت ها ،جاذبه های طبیعی و گردشگری ، پیشینه تاریخی و آثار باستانی استان ، مفاخر استان و فرهنگ بومی و محلی درج شده است .
- بخش جذب ایده های مخاطبان
دراین بخش کاربران می توانند پیشنهادها و ایده های خود را برای برنامه سازی مطرح کنند تا درصورت قابل توجه بودن ایده ، زمینه همکاری آنان فراهم شود .
- صفحه فرم ثبت نام هنرمندان www.kerman.irib.ir/form
دراین صفحه هنرمندان سراسر استان می توانند نام نویسی کرده و درفهرست بانک اطلاعات هنرمندان استان قرار گیرند تا درصورت لزوم و بنا به ضرورت ازهمکاری آنها استفاده شود .
- صفحه ویژه همکاران www.kerman.irib.ir/hamkaran