جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

معرفی کارآفرین موفق مهابادی از "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

معرفی کارآفرین موفق مهابادی از "شما"


مستند «ژین» تولید مرکز مهاباد به كارگردانی هوشنگ میرزایی و تهیه‌كنندگی رضا سواری امشب، 29 بهمن  ماه، ساعت 23:30 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: كسی فكر نمی‌كرد تولد یك جوجه روزی بتواند سرنوشت منطقه محرومی را متحول سازد و باعث ایجاد اشتغال برای 250 خانواده و 784 نفر عائله به طور مستقیم و برای 3 هزار خانواده به طور غیرمستقیم شود.

دو هزار تومان پول و یك موتور سیكلت آبی‌ رنگ یاماها 80 با یك ترازو و قفس خالی، سرمایه اولیه مرد سخت‌كوشی بود كه 6 بار مقام اول كشوری و یك بار رتبه اول جهانی را در صنعت مرغداری كسب كرده و كارآفرین برتر ملی كشور در سال 1385 و مدیر نمونه ملی در 1387 شد.

مجموعه تحت مدیریت و مالكیت رضا سواری كارآفرین و نخبه كرد مهابادی دارای 5 واحد مرغ گوشتی به ظرفیت 200 هزار قطعه و تولید سالیانه 2500 تن گوشت سفید و 4 واحد مرغ مادر به ظرفیت صد و بیست هزار قطعه و تولید سالیانه دوازده میلیون قطعه جوجه یك‌روزه و یك كارخانه جوجه‌كشی و یك كارخانه خوراك دام و طیور و آبزیان به ظرفیت تولید سالیانه 60 هزار تن و یك باشگاه فرهنگی- ورزشی و 60 هكتار باغ و انواع میوه بوده كه همه واحدهای مرغداری و كارخانه خوراك دام و طیور و آبزیان به سیستم و تكنولوژی دستگاه‌های روز دنیا مجهز و همگی از طریق كامپیوتر كنترل می‌شود.

عوامل این فیلم عبارتند از:

صدابردار: جعفر علیان‌نسب / تصویربردار و نورپرداز: سیدحسن سیدی‌پریشان / دستیار تصویربردار: سیامك بهرامی / محقق و كارگردان: هوشنگ میرزایی / امور رایانه: رحیم بختیارپور/ مدیر تداركات: فرهاد رسولی/ تهیه‌كننده: رضا سواری.

با حضور واقعی رضا سواری، احسان سواری، خدیجه سوسنی، حمزه سوسنی و ناصر فرجی.

alt

alt