سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

مهمانی"شما" با فیلم های تلویزیونی کرمانشاه و خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

مهمانی"شما" با فیلم های تلویزیونی کرمانشاه و خراسان جنوبی

فیلم های تلویزیونی « زنجیرها » و « چشمه آهوان » تولید صدا و سیمای کرمانشاه و خراسان جنوبی 4 شنبه و 5 شنبه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی « زنجیرها » به کارگردانی داریوش جهانگیری، پنجشنبه 23 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود. در این فیلم با بازی علی اوسیوند، یوسف مرادیان، رزیتا عجم و جلیل بشتام آمده است : ایلیای نوجوان به پهلوان معرکه‏ گیر محل علاقه دارد و قصد کرده تا چون او روزی پهلوان شود. پهلوانی که پیش از این دریافته که قدرت سابق را ندارد و به نوعی سرخورده شده‏ است. ایلیا که جسم و روح خود را ضعیف می‏ بیند به همراه ورزشکار مشهور شهر به تمرین می‏ پردازد و با تلاش و ریاضت، قوی‏تر از پیش می ‏شود.

فیلم تلویزیونی « زنجیرها » به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی و پروین خدرویسی تولید مرکز کرمانشاه است.

فیلم تلویزیونی « چشمه آهوان » به کارگردانی شهرام باباپور و تهیه کنندگی محسن دانشور، جمعه 24 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.در خلاصه داستان فیلم با بازی شهاب عسگری، غزاله نظر و عباس ترکی آمده است: در پی احداث پروژه راهسازی در منطقه‏ ای نزدیک مناطق حفاظت شده سر محیط‏بان منطقه سامان لشکری به دست ‏اندکاران پروژه اخطار می ‏دهد که حضور آن‏ها در منطقه باعث لطمه به محیط ‏زیست و حیات ‏وحش منطقه شده است. صبا ساعی که به عنوان سرپرست پروژه فعالیت می ‏کند تذکر او را جدی نمی‏ گیرد و به فعالیت خود ادامه می‏ دهد.

فیلم تلویزیونی « چشمه آهوان » تولید مرکز خراسان جنوبی است.

alt

alt