سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

موسوی مقدم : نگاهی هنرمندانه به معرفی الگوهای موثر برای هدایت مخاطبان - صفحه محتوایی خبر

 

 

موسوی مقدم : نگاهی هنرمندانه به معرفی الگوهای موثر برای هدایت مخاطبان

موسوی مقدم : نگاهی هنرمندانه به معرفی الگوهای موثر برای هدایت مخاطبان

موسوی مقدم : نگاهی هنرمندانه به معرفی الگوهای موثر برای هدایت مخاطبان

در مراسمی با حضور معاون امور مجلس و استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام معرفی و از خدمات مدیرکل سابق مرکز قدردانی شد.

معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید  صدا و سیمای مرکز ایلام با بیان اینکه رسانه ملی باید تمام قد در خدمت فرهنگ، ایثار و شهادت باشد گفت: کشور ما و بویژه استان ایلام مملو از یادگارهای ارزشمند دفاع مقدس است و این ارزش ها همچون شمش های طلا در انبارها نگه داشته شده است و باید به درستی و با نگاه هنرمندانه به الگویی موثر برای هدایت مخاطبان تبدیل شوند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم در ادامه با اشاره به اینکه حرکت رسانه ملی در مسیرتعالی ارزش های الهی و انسانی است گفت: بخش عمده ای از هدایت و راهبری فکری جامعه بر عهده رسانه هاست و در این میان همکاران سازمان صدا و سیما نقش مهمی برعهده دارند.

معاون امور مجلس و استان های سازمان صدا و سیما به فقر معنویت در جوامع بشری اشاره کرد و گفت: امروز وظیفه اصلی رسانه ملی ساخت برنامه ها یی است که نه تنها برای هموطنان بلکه برای همه تشنگان معنویت در دنیا موثر و کاربردی بوده و آنها را با خود همراه کند.

در ادامه سردار حسینی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین استان نیز خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را عبادت دانست و گفت: صدا و سیمای مرکز ایلام منشاء تحولات گسترده و ارزشمند به ویژه در حوزه دفاع مقدس و همچنین پخش برنامه های زنده و  مستقیم بوده است.

در ادامه رحیم زاده مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز ایلام توجه ویژه به موضوع دفاع مقدس ، برگزاری یادواره شهداء ، پوشش ویژه برنامه های مربوط به راهیان نور و پخش 6 هزار دقیقه برنامه سازی در اربعین حسینی سال گذشته ، تولید و ساخت مستندها و سریال های مختلف همچون مستند پرندگان و اعرجیون ، تولید و پخش برنامه های رودررو و سر زده  برای  پیگیری مطالبات مردم از مسئولان ، برگزاری جشن های مردمی در اعیاد مختلف در صدا و سیمای مرکز ایلام، پوشش 90 درصدی دیجیتال در سطح استان و بهره برداری از فرستنده های مختلف را بخشی از اقدامات صدا و سیمای مرکز ایلام برشمرد.

همچنین شیروی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز ایلام با قدردانی از خدمات ارزنده  آقای رحیم زاده گفت: اولویت برنامه سازی ما در صدا و سیمای مرکز ایلام بر اساس  رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان سند بالادستی ارائه شده و همچنین سند توسعه استان است.

شیروی افزود: درصدد هستیم با کیفی سازی بیش از پیش برنامه های این مرکز و همچنین استفاده از همه ظرفیت های موجود به ویژه در حوزه دفاع مقدس زمینه توسعه استان را در بخش های مختلف فراهم کنیم.

پیش از این مراسم با حضور معاون امور مجلس و استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران رژی جدید پخش سیما و استودیو جدید خبر این مرکز به بهره برداری رسید.