جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

موسیقی های تولیدی شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

موسیقی های تولیدی شبکه اترک

موسیقی های تولیدی شبکه اترک


«رودخروشان » ، « سرزمین پارسایی(بانوی سردار) » ، «‏رؤیای زندگی » و « رؤیای آبی » عنوان چهار قطعه موسیقایی تولید شبکه اترک است که در شورای عالی موسیقی و سرود استان ها مورد تصویب قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، چهار قطعه موسیقی باکلام و در ساختار های مختلف با عناوین « رود خروشان » ، « سرزمین پارسایی(بانوی سردار) »، «‏رؤیای زندگی» و « رؤیای آبی » ازتولیدات موسیقی وسرود شبکه استانی اترک ، علاوه بر تصویب در شورای عالی موسیقی و سرود استانها، مجوز پخش از شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما را دریافت کردند.
قطعه موسیقی « رودخروشان » با شعری از شاهد خراسانی و ملودی فولکلور، تنظیم مجتبی ابوالقاسم پور و خوانندگی سهراب محمدی  و امیر بدیعی در ساختار پاپ تلفیقی تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی وسراسری صداوسیما مورد تصویب و تشویق قرار گرفت.
قطعه موسیقی با عنوان « سرزمین پارسایی(بانوی سردار) » با شعری از خسرو شایان ، آهنگ سازی و تنظیم میلاد ابراهیمی و خوانندگی حمیدرضا طهماسب در ساختار پاپ ارکسترال برای پخش از شبکه های استانی وسراسری صداوسیما مورد تحسین و تصویب قرار گرفت.
قطعه موسیقی«رؤیای زندگی» با شعری از ایرج قنبری ، آهنگسازی وتنظیم سعید گلاب وخوانندگی مرتضی نوری در ساختار پاپ تولید شده و برای پخش از شبکه های استانی و سراسری صداوسیما مورد تصویب قرار گرفت.
قطعه موسیقی با عنوان « رؤیای آبی » با آهنگسازی محسن شریفیان و بهنام شهرکی و تنظیم محسن شریفیان در ساختار پاپ تلفیقی برای پخش ‏ازشبکه های استانی و سراسری صداوسیما مورد تقدیر و تصویب قرار گرفت.