جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

موفقیت «هوادار » در جشنواره های استانی و کشوری - صفحه محتوایی خبر

 

 

موفقیت «هوادار » در جشنواره های استانی و کشوری

موفقیت «هوادار » در جشنواره های استانی و کشوری

 

فیلم کوتاه  "هوادار" به کارگردانی و نویسندگی علی دلکاری موفق به کسب 11 جایزه از جشنواره های مختلف کشوری و استانی فیلم کوتاه  گردید.

این فیلم که دوازدهمین تجربه کارگردانی علی دلکاری می باشد ، داستان پیرزن علاقمند به فوتبالی را روایت می کند که در فاصله چندساعت باقی مانده تا آغاز بازی تیم ملی فوتبال، متوجه خرابی آنتن تلویزیون می شود و تلاش می کند آنتن را تعمیر کند اما موفق نمی شود و ناگزیر با سختی فراوان به شهر رفته و آنتنی نو می خرد  و قبل از شروع بازی خود را به روستا می رساند و در انتهای فیلم می بینیم تمامی تلاش او برای آن بود تا پسر جانباز و قطع نخاعی اش بتواند بازی فوتبال را تماشا کند .

فیلم کوتاه هوادار با کسب 11 جایزه کشوری و استانی از هیأت داوران دومین جشنواره فیلم کوتاه سماء ، فانوس طلایی بهترین فیلم داستانی در جشنواره فیلم کوتاه عمار، دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه داستانی و فیلم برگزیده کمیته صلح بین الملل در جشنواره رشد، بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم کوتاه حسنات و دیپلم افتخار جشنواره فیلم بهار، جایزه بهترین فیلم کوتاه از جشنواره ی فیلم پایداری بسیج، جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم پایداری بسیج وجشنواره فیلم منطقه ای مرند ،جایزه بهترین فیلمنامه از جشنواره پایداری بسیج ،جایزه بهترین تصویربرداری از جشنواره پایداری بسیج توانست گیرایی و جذابیت فیلم خود را ثابت کند . محمد قانع فرد تهیه کننده ، مقصود حق آخری تصویربردار ، نادر رباطی تدوین گر، عیسی دلکاری صدابردار، طوبی تقی یام و حسین رحمانی بازیگران فیلم کوتاه هوادار هستند.  "عروسی آذری" و "جشن گندم" عناوین مستندهای شبکه استانی سهند هستند که علی دلکاری از کارگردانان شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی در دست تولید دارد .