جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

موفقیت کارآفرین مهابادی تصویر می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

موفقیت کارآفرین مهابادی تصویر می شود

اميدواران ديروز، موج سواران امروز عنوان مستند تلويزيوني تك قسمتي است به تهيه كنندگي اميد شكريازي كه بمدت 17 دقيقه با هدف معرفي يكي از كارآفرينان برتر كشور و تبيين شعار توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني در مركز آذربايجان غربي توليد شده است .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، شكريازي كه كارگرداني اين مستند را نيز خود عهده دار بوده در خصوص اين مستند گفت: اين فيلم مستندي است گزارشي از زندگي موفقيت آميز شخصي بنام رضا سواري كه با فروش مرغ بصورت دوره گردي كارش را آغاز و در حال حاضر با تلاش و پشتكار ستودني خود و با حمايت هاي مالي دولت به كار آفرين برتر كشور و مدير نمونه تبديل گرديده است .

 وي دلايل ساخت اين مستند را نامگذاري امسال از سوي رهبر معظم انقلاب بعنوان سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني و همچنين معرفي اين كار آفرين نمونه به مردم بويژه نسل جوان عنوان كرد و افزود: اين مستند تمامي زواياي زندگي اين شخص را با برجسته سازي نقش خانواده ها در موفقيت افراد، اميد آفريني، آگاهي بخشي و پيشرفت صنعت مرغداري در كشور را به تصوير كشيده است .

اين مستند در مدت 15 روز در شهرستان مهاباد تصويربرداري شده كه رضا سواري بعنوان كارآفرين نمونه روايتگر داستان زندگي و موفقيت هاي خود در اين مستند مي باشد. مستند اميدواران ديروز، موج سواران امروز در معاونت اطلاعات و اخبار مركز آذربايجان غربي تهيه شده و توانسته به بخش ويژه جشنواره بين المللي فيلم مستند راه يابد.

عوامل اين مستند عبارتنداز: تصويربردار: پرويز شيدايي نويسنده و محقق: اميد شكريازي تدوين: محسن بابازاده دستيار: جعفر عظيمي

alt

alt