جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

میزبانی از رییس جمهور با بیش از 6000 دقیقه برنامه - صفحه محتوایی خبر

 

 

میزبانی از رییس جمهور با بیش از 6000 دقیقه برنامه

مرکز گلستان با ویژه برنامه کاروان تدبیر و امید، 6110 دقیقه برنامه، بصورت زنده و ارتباط مستقیم با شبکه های ملی و مراکز استان ها در خصوص سفر ریاست جمهور و افتتاح ریل راه آهن ترانزیتی شرق دریای خزر را  روی آنتن برد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گلستان، مدیر کل مرکز از پخش 5400 دقیقه ویژه برنامه در حوزه های سیما، صدا و خبر با حضور استاندار و معاونین استانداری، فرمانداران استان، نمایندگان مجلس، برنامه های سفر و پخش مستقیم و پوشش خبری تمام سخنرانی ها و دیدارهای رئیس جمهوری همچنین دیدار وزراء و نمایندگان اعزامی رئیس جمهور به سایر شهرستان ها خبر داد.

عبدالحسینی بیان داشت: حدود 710 دقیقه ارتباط زنده رادیو تلویزیونی که 180 دقیقه از آن در خصوص افتتاح راه آهن ایران – ترکمنستان - قزاقستان با حضور روسای جمهوری سه کشور با شبکه های مختلف رسانه ملی و مراکز استان ها در جریان سفر انجام گرفت.

وی برقراری 13 ارتباط زنده رادیو تلویزیونی از 10 نقطه مختلف مرکز استان و دو واحد سیار در خارج از کشور در کشور ترکمنستان و نقطه صفر مرزی در طول سفر رئیس جمهور و هیئت دولت و فعالیت همزمان 3 واحد سیار تلویزیونی از مراکز تهران، سمنان و مازندران  و 29 گروه خبری برنامه های سفر ریاست جمهوری و هیئت دولت در گلستان را کاری گسترده عنوان کرد .

مدیر کل صدا و سیمای گلستان در پایان از همکاران مرکز و واحدهای مختلف صدا و سیما از جمله مساعدت واحد ارتباطات ماهواره ای سازمان، واحد مرکزی خبر، مدیران کل و همکاران مراکز تهران، سمنان و مازندران و تمام همکاران واحدهای سیار تلویزیونی و SNG سازمان در خصوص تلاش های صورت گرفته در پوشش خبری و تصویری سفر ریاست جمهوری و هیات همراه به استان تشکر و قدردانی کرد.

alt

alt