سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

میزبانی آیت الله مهمان نواز از مدیران مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

میزبانی آیت الله مهمان نواز از مدیران مرکز خراسان شمالی

مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با پرچم دار انقلاب در خراسان شمالی دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ آیت ا... مهمان نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری در دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی گفت: موفقیت های کنونی جمهوری اسلامی ایران با هیچ دوره دیگری قابل مقایسه نیست و هر روز نیز به این افتخارات افزوده می شود .

وی اضافه کرد: این تلاش ها و موفقیت های کشورمان است که امروز قدرت های بزرگ دنیا را در مقابل جمهوری اسلامی ایران مستاصل کرده است .

نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری همچنین با اشاره به نقش رسانه ملی در هدایت افکار عمومی، از نقش بی بدیل این رسانه در تبیین آرمان های انقلاب قدردانی کرد.

آیت ا... مهمان نواز با بیان اینکه صدا و سیما الحق و الانصاف حامی اسلام و انقلاب است افزود: رسانه ملی مظاهر اسلام را مطرح و انقلاب اسلامی را برای مردم معنا می کند و نقش بزرگی در ایجاد وحدت و آرامش کشور دارد .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی نیز در این دیدار گفت: لازم است با تهیه مستندی تلویزیونی از مبارزان انقلابی و ثبت و ضبط خاطرات این دوران در استان خراسان شمالی این تلاش ها و ایثارگری ها به نسل های آتی منتقل شود .

وی با اشاره به خدمات ارزنده آیت الله مهمان نواز در خراسان شمالی و نقش مهم ایشان در انقلاب 57 در بجنورد تاکید کرد: مستند تلویزیونی آیت االله مهمان نواز که در مراسم نکوداشت نیم قرن مجاهدت ایشان در خراسان شمالی در حاال تولید است.

حجت الاسلام روحانی نیا مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در دیدار مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی با آیت ا... مهمان نواز با اشاره به ایثارگری ها و مرجعیت ایشان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی در بجنورد گفت: روحانیت نقش اساسی در رهبری و شکل دهی به مبارزات مردمی و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی داشته اند.

alt

alt