جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

میزبانی شما از مخاطبان آخر هفته با سه فیلم - صفحه محتوایی خبر

 

 

میزبانی شما از مخاطبان آخر هفته با سه فیلم

فیلم های تلویزیونی «راز»، «پنجمین نفر» و «تش» تولید صدا و سیمای مراکز کهگیلویه و بویراحمد، یزد و چهارمحال و بختیاری 5شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.  

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، تله فيلم راز به کارگردانی وحید رضا حدیدی و تهیه کنندگی کامران پاک منش در صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تولید شده که 5شنبه 9 آبان ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود. 

داستان فیلم در مورد رزمنده جانباز به نام كاصادق است كه با دخترش زندگي مي كند . او تصميم مي گيرد براي بار آخر به دنا صعود كند، باوجود مخالفت هاي دخترش با چند نفر از همرزمان قديميش از چند استان كشور اين صعود را انجام مي دهد. در نزديكي قله كاصادق كه از جانبازان دفاع مقدس است راز برادر شهيدش را برملا مي كند و خود به فيض شهادت نائل مي گردد. اين صعود و شهادت در اوج، موجبات دگرگوني روحي فرزند يكي از همرزمانش مي شود كه به دفاع مقدس و اين صعود خيلي جدي نگاه نمي كند و اولويت هاي ديگري را مد نظر دارد.

فیلم تلویزیونی «پنجمین نفر» به تهيه كنندگي عباس گلرسان وكارگرداني بهروز خلجي در صدا و سیمای يزد ساخته شده که جمعه 10 آبان ساعت 13 از شبکه شما روی آنتن می رود. 

alt

پنجمين نفر دربافت تاريخي يزد فيلمبرداري شده و حاج خليفه صابر ثابت كه سال هاست با شیريني يزدي كام ديگران را شيرين ساخته است در برخورد فرزندانش با تلخي مواجه مي شود. حادثه اي مرگبار مسير زندگي را براي خانواده اش تغيیر مي دهد اما اين شروع ماجراست كه اين تله فيلم را شكل میدهد .

روح الله مفيدي، مهدي اميني خواه، سيما مطلبي، ناديا مير ركني، علي هويدايي و مهدي قانع از جمله بازیگران این تله فیلم هستند.

تله فيلم «تش» به تهيه كنندگي و نويسندگي فرشاد صالحي و كارگرداني داريوش ربيعي جمعه 10 آبان ساعت 18 از شبکه شما پخش می شود.

داستان اين تله فيلم روايت زندگي انسان هايي است كه در برابر موقعيت هاي پيش آمده و حوادث پيش بيني نشده، فرصت بروز عكس العمل هاي متفاوتي را پيدا مي كنند. "جهانگير" شخصيت اصلي داستان كه فردي حدوداً 50 ساله است در برابر اتفاقي ناخواسته در محيط خانوادگي اش با چالشي دروني و اجتماعي روبرو مي شود.

احمدرضا رافعی، جواد هیاریان، ژاکلین اعتصامی، کریم خودسیانی، حسین اصغریان، زهرا اسماعیلی، شیرین صمدی، آزاده اسماعیل خانی، سلیمه رنگ زن بازیگران این تله فیلم هستند.