جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

ندای پیروزی انقلاب در رادیوهای استانی طنین‌انداز می‌شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

ندای پیروزی انقلاب در رادیوهای استانی طنین‌انداز می‌شود

100 ساعت شنیدنی 22 بهمن در صدای استان‌ها

ندای پیروزی انقلاب در رادیوهای استانی طنین‌انداز می‌شود


مدیرکل صدای استان‌ها گفت: یکصد ساعت برنامه رادیویی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب و همزمان با 22 بهمن از رادیوهای استانی پخش می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، وحید کمالی اظهار کرد: صدای استان‌ها با بیش از یکصد ساعت ویژه برنامه متنوع از 40 رادیوی استانی و شهری، یوم‌الله 22 بهمن را گرامی می‌دارند.
وی افزود: از عناوین این برنامه‌ها می‌توان به صبح انقلاب، خانواده‌ای به نام ایران، روز خوب پیروزی، جشن حضور، شکوه پیروزی، فجر امید، وطنم و مهر ایران اشاره کرد.
مدیرکل صدای استان‌ها با بیان اینکه این برنامه‌ها در ساختارهایی همچون ترکیبی ساده، ترکیبی نمایشی، مجله و میزگرد روی آنتن می‌روند گفت: محورهای مختلفی همچون گزارش از راهپیمایی نمادین در هر استان، معرفی کتاب‌های پر مخاطب ادبیات انقلاب اسلامی، سخنرانی‌های شهید سلیمانی در 22 بهمن‌های گذشته، معرفی پیشگامان و افراد گمنام انقلابی در هر استان، دستاوردهای اقنلاب در عرصه‌های مختلف و معرفی مساجد و سنگرهای انقلاب در این برنامه‌ها مد نظر قرار گرفته‌اند.
وی به دیگر محورهای برنامه‌های رادیویی ویژه 22 بهمن امسال اشاره و ابراز کرد: از جمله این محورها می‌توان به گفت‌وگو با اهالی موسیقی و پخش تولیدات استانی در مورد انقلاب اسلامی، توفیقات و موفقیت‌های هر استان در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب، انعکاس عظمت انقلاب از نگاه کارشناسان و مردم سایر کشورها، ترسیم وجوه امیدبخش در آینده انقلاب و آشنایی نسل نوجوان و جوان با اندیشه‌های امام و آموزه‌های انقلابی اشاره کرد.
کمالی خاطرنشان کرد: فراخوان مسابقه ارسال عکس‌های خانوادگی از «تکبیرهای دسته جمعی اعضای خانواده» در شب 22 بهمن و فراخوان ارسال عکس‌های خانوادگی از حضور در راهپیمایی‌های سال های قبل برای استفاده در رادیونمای استان‌ها هم در دستور کار بوده است.
مدیرکل صدای استان‌ها با بیان اینکه شعار «ما می‌توانیم» هم در قالب مینی فیچر و با هدف معرفی یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف جزو برنامه‌ریزی صدای استان‌ها برای دهه فجر و 22 بهمن امسال بوده است گفت: برجسته‌سازی نقش ایمان و بصیرت به عنوان عامل پیروزی مومنین، یکی دیگر از مهمترین اهداف برنامه‌های رادیویی در این روز خواهد بود.