جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

نشان بقراط برای بار دوم به مرکز کیش رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشان بقراط برای بار دوم به مرکز کیش رسید

بر اساس اعلام دکتر سید جعفر رضوی شیرازی دبیر همایش جایزه ملی بقراط سال 1392، صدا و سیمای مرکز کیش برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت این جایزه شده است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش، همه ساله با هدف ترغیب نهادها  موسسات و سازمان هایی که در راستای ارتقای سطح سرانه سلامت و تندرستی گام برداشته اند طی فرایندی آنان را مورد ارزیابی قرار داده و به حائزین این جایزه ملی را اهداء می کند.

از آنجائی که صدا و سیمای مرکز کیش تا به امروز تولیدات خوبی در عرصه سلامت، توسعه داشته  و منشاء خدمات ارزنده ای در راستای ارتقاء سرانه سلامت کشور در حوزه رسانه بوده است لذا هیئت داوران جایزه ملی بقراط سال 1392، صدا و سیمای مرکز کیش را حائز شرایط لازم جهت اخذ نشان بقراط سال دانسته است .

مراسم اهداء این جایزه با حضور مقامات بلند پایه دولتی در روز 7 آبان ماه 1392 در سالن همایش های کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.

گفتنی است جایزه بقراط سال 91 نیز به صدا و سیمای مرکز کیش تعلق گرفته بود که آن جایزه طی مراسمی در سالن همایش های دانشگاه تهران به سید عبدالرضا کیا مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش اهداء گردیده بود.

alt