سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

نشست اصحاب رسانه و مطبوعات با مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری در آستانه جشنواره بیست و یکم - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست اصحاب رسانه و مطبوعات با مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری در آستانه جشنواره بیست و یکم

نشست اصحاب رسانه و مطبوعات با مدیرکل مرکز چهارمحال و بختیاری در آستانه جشنواره بیست و یکم


 اصحاب رسانه استان، آمادگی و همراهی خود را با صدا و سیما برای برگزاری بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های رسانه ملی اعلام کردند.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: مدیرکل صدا و سیمای استان در این نشست گفت: تمام افرادی که در حوزه های مختلف رسانه ای فعالیت می کنند مانند اعضای یک خانواده باید با وحدت و همدلی و شفاف سازی از جریانات و رویدادها اطلاع رسانی درست و به موقع برای هدایت افکار عمومی انجام دهند.
آقای عظیمی افزود: تعهد به آگاه سازی جامعه و تخصص و به روز بودن در حیطه کاری از مهمترین وظایف اصحاب رسانه است و اگر جایی از کار کمبودی هست با انتقاد سازنده به رشد و تعالی یکدیگر کمک کنیم که نتیجه آن رضایت مردم و سربلندی نظام جمهوری اسلامی را در پی خواهد داشت.
مدیرکل مرکز در ادامه با اشاره به موفقیت های صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری در سال های اخیر از جمله انتخاب به عنوان مرکز برتر در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها و کسب15رتبه برتر (13 جایزه و دو هدهد زرین) در جشنواره بیستم، افزايش توليدات آثار فاخر، حضور چشمگیر در جشنواره های متعدد ملی و بین المللی و افزایش رضایتمندی و اعتماد مخاطبان به برنامه های رسانه استانی گفت: این توفیقات مقدمه میزبانی بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های رسانه ملی را رقم زد.  
آقای عظیمی با تشکر از همراهی و حمایت های مردم و مسئولین استان برای برگزاری این جشنواره گفت: صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری به عنوان میزبان جشنواره بیست و یکم، تلاش می کند عرصه بروز و ظهور استعداد ها و ظرفیت های غنی محتوایی، فنی و تکنیکی مراکز استان ها باشد.
وی با اشاره به برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی رسانه ای کشور با مشارکت استانداری چهارمحال و بختیاری از سوم تا پنجم شهریور در حوزه های صدا، سیما، خبر، شعر و موسیقی، فضای مجازی و پژوهش در استان گفت: برای اولین بار تمام هزینه های برگزاری این جشنواره از اعتبارات ملی تأمین می شود و با حفظ وحدت و همدلی و با تمام توان تلاش می کنیم از این فرصت ویژه برای معرفی شایسته ظرفیت های استان و جذب گردشگر و سرمایه گذار که به یاری خداوند در آینده افق های روشنی را برای استان ترسیم خواهد کرد، به بهترین نحو استفاده کنیم.
مدیرکل مرکز از اصحاب رسانه و مطبوعات، صاحبان فکر و اندیشه و همه افرادای که دغدغه معرفی ظرفیت ها و قابلیت های استان را دارند دعوت کرد با همراهی و ارائه طرح های خلاقانه خود برای برگزاری این جشنواره، یاری رسان  صدا و سیما باشند تا دستاورد آن توسعه و پیشرفت استان را به ارمغان آورد.