جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

نشست تخصصی مدیران پژوهش مراکز استان‌ها در خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست تخصصی مدیران پژوهش مراکز استان‌ها در خراسان رضوی

نشست تخصصی مدیران پژوهش مراکز استان‌ها در خراسان رضوی

نشست تخصصی مدیران پژوهش مراکز استان‌ها در خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومي خراسان رضوی، دكتر جبلي در نشست تخصصي مديران پژوهش مراكز استان‌ها، گفت: رسانه ملي با توجه به وظيفه ذاتي و تبعيت از رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب، بصيرت افزايي مردمي را با رويكردي عقلايي درباره انتخابات و تحركات جناح هاي سياسي در دستور كار قرار داده است.

دكتر جبلي دستاوردهاي پژوهشي و سنجش افكار سازمان صدا و سيما را در سياستگذاريها بسيار مؤثر ارزيابي و تصريح كرد: خوشبختانه صدا و سيما از اين نظر براي سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران است.

رئيس مركز پژوهش و سنجش افكار سازمان صدا و سيما نيز در سخناني به جايگاه ارزشمند پژوهش و بروندادهاي تحقيقاتي در سازمان اشاره كرد و گفت: مرجع بودن نتايج پژوهش‌هاي سازمان در محافل دانشگاهي و سطوح نخبگان كشور، موجب دلگرمي است.

دكتر عبدالملكي افزود: فضاي انتخاباتي كشور در شرايط كنوني داخلي و بين المللي بسيار حساس است، لذا موضوع محرمانه بودن داده‌ها در فرآيندهاي تحقيقاتي بايد در نظر فعالان عرصه پژوهش مراكز استان ها قرار گيرد.

مدير كل صدا و سيماي مركز خراسان رضوي با تأكيد بر اينكه گفتمان مسلط همه برنامه‌هاي صدا و سيما بايد «گفتمان ولايت» باشد اذعان كرد: انتخابات با حاكميت و مشروعيت نظام رابطه مستقيم دارد و حضور مردم، پشتوانه نظام جمهوري اسلامي ايران است.

نصرپور بي‌اعتبار كردن صدا و سيما را از اولويت‌هاي دشمنان نظام برشمرد و گفت: جريانات غير همسو با ولايت با همراهي گروه هاي معارض همواره درصدد تحريف افكار و باور عمومي اند بنابراين، بايد  برنامه و جهت‌گيري شفاف داشته باشيم.

مدير كل رسانه استاني با استناد به فرمايش هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي كه صدا و سيما را قرارگاه فعال جنگ نرم دانستند، تأكيد كرد: توقع مردم ولايتمدار ما از صدا و سيما بسيار بالاست،از اين رو بايد در تقابل با رقباي نو ظهور و نو پديد مثل شبكه هاي اجتماعي و همچنين شبكه هاي مجازي، هوشمندانه و مقتدرانه عمل كنيم.