سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

نشست تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با مدیران رسانه ملی - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با مدیران رسانه ملی

نشست تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با مدیران رسانه ملی

 

اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفتمانی انقلابی است که ابعاد این گفتمان باید به صورت دقیق تبیین، مخاطبان آن تعیین و الزامات آن تشریح شود.
به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، توليت آستان قدس رضوي در ديدار مديران ارشد رسانه ملي و مديران كل صداوسيماي مراكز استان ها گفت: صداوسيما به عنوان برجسته ترين رسانه كشور بايد اجراي سياست هاي ابلاغي را مطالبه كند و آثار مثبت عمل به راهبرد انقلابي اقتصاد مقاومتي را به مردم نشان دهد.
وي، اعتماد مردم را مهمترين سرمايه رسانه خواند و ابراز اميدواري كرد: تلاش مديران رسانه ارزشي صداوسيما همواره براي تحكيم و گسترش پيام انقلاب  و مشي و منش امام (ره) و مقام معظم رهبري باشد.
استاندار خراسان رضوي هم در اين نشست انتقال پيام انقلاب و نظام را كه وراي معيارهاي مادي و دنيوي است،رسالت رسانه دانست و گفت: از ظرفيت رسانه بايد براي اشاعه فرهنگ اسلامي مبتني بر سيره نبوي و ائمه اطهار بهره جست.
رشيديان مهمترين راهكار مبارزه با قاچاق كالا و مصرف كالاي ايراني را فرهنگ  سازي عنوان و تأكيد كرد: كاركرد صداوسيما در اين عرصه بي بديل است، لذا انتظار مي رود، برنامه هاي رسانه به سمت و سويي حركت كند كه مردم به اين نكته برسند كه مصرف كالاي قاچاق ، لطمه به توليد ملي و اشتغال است.
رشيديان ايجاد نشاط اجتماعي در چارچوب حفظ ارزش ها را از الزامات جوامع توسعه گرا برشمرد و تأكيد كرد: ترويج معيارهاي صحيح سبك زندگي ايراني- اسلامي بر عهده صداوسيما است و دولت و مجموعه كارگزاران دولتي در تحقق اهداف رسانه صداوسيما از هيچ همكاري اي فرو گذار نيست.
رشيديان در خاتمه به سال 2017 ( مشهد پايتخت فرهنگي جهان اسلام) اشاره كرد و راه اندازي شبكه زيارت را خواستار شد.