سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

نشست صمیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست صمیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان

نشست صمیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان

 

نشست خبری مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام با اصحاب رسانه های گروهی استان با محوریت راهیان نور و برنامه های نوروزی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مرکز ایلام ؛مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام در این نشست گفت:بیش از 8هزار و 400دقیقه برنامه تلویزیونی و 8هزار و 800 دقیقه برنامه رادیویی در ایام نوروزدر دستور کار صداو سیمای مرکز ایلام است .

بازوند با اشاره به تهیه و تدارک ویژه برنامه های متنوع با هدف آگاهی بخشی ، امید آفرینی و ایجاد نشاط و شادی برای مخاطبان شبکه استانی افزود : معاونت های مختلف صدا ، سیما ،خبر و مجازی با تهیه ، تولید ، تامین و پخش برنامه های گوناگون و جذاب به استقبال بهار می روند.

وی همچنین از احتمال اجرای ویژه برنامه تحویل سال در قلعه والی و پخش زنده این برنامه از سیمای مرکز ایلام خبر داد و گفت :با هدف استودیو گریزی در صددیم برنامه شاد و مفرح تحویل سال را با آیتم های گوناگون در قلعه والی یا در محوطه باز مرکز برگزار کنیم .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام همچنین از همراهی عوامل برنامه ساز صدا و سیما ی مرکز ایلام با کاروان های راهیان نور خبر داد و افزود:تولید ویژه برنامه های مربوط به سفر کاروان راهیان نور به استان از امروز آغاز شده و برنامه سازان رسانه استانی ویژه برنامه ها ی مختلفی را از مناطق عملیاتی استان و حضور کاروان های راهیان نور از این مناطق تولید و پخش خواهند کرد .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام میزان بینندگان برنامه های مرکز ایلام را طبق آخرین نظر سنجی ها 79درصد اعلام کرد و گفت:سریال خیال ژیان که این روز ها از سیما ی مرکز ایلام  در حال پخش است توانسته رضایت 76 درصدی مخاطبان شبکه استانی را به دست آورد و البته در خصوص این سریال آماده دریافت همه پیشنهادات ، نظرات و انتقادات هستیم .

بازوند در بخش دیگری از سخنان خود نقش اصحاب رسانه در توسعه یافتگی استان را بسیار با اهمیت دانست و گفت :مطبوعات و رسانه ها ی گروهی رکن توسعه استان به حساب می آیندکه می توانند با شناخت صحیح ظرفیت ها و نقاط ضعف و قوت استان و مطالبات صحیح و بحق مردم ،در ایجاد فضا ی شاد و امید در جامعه موثر باشند .

در پایان این نشست صمیمی اصحاب رسانه ها ی گروهی استان پیشنهادات و انتقادات خود در خصوص برنامه های صدا و سیما ی مرکز ایلام را با مدیر کل مرکز در میان گذاشتند.