جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

نشست قرارگاه رسانه ای ستاد بحران غرب کشور با حضور معاون امور استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست قرارگاه رسانه ای ستاد بحران غرب کشور با حضور معاون امور استان ها

نشست قرارگاه رسانه ای ستاد بحران غرب کشور با حضور معاون امور استان ها

 

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با حضور در بخش های مختلف صدا و سیمای مرکز کرمانشاه از خدمات و فعالیت های شبانه روزی همکاران قدردانی کرد.

دکتر دارابی با حضور در رادیو کرمانشاه گفت:  راه اندازی رادیو امید در جریان زلزله اخیر اقدامی ارزشمند است و این رادیو باید مطالبات مردم و اقدامات صورت گرفته را به خوبی منعکس کند.

دکتر دارابی در ادامه با حضور در جلسه قرارگاه رسانه‌ای ستاد بحران غرب کشور که به میزبانی صدا و سیمای کرمانشاه برگزار شد ضمن تشکر از زحمات صدا و سیمای مراکز کرمانشاه، ایلام و کردستان به خاطر پوشش رسانه‌ای مناسب اخبار زلزله اخیر، اظهار داشت: اطلاع رسانی باید در کنار امید بخشی و تقویت روحیه مردم باشد.

وی جدی گرفتن موسیقی، عکس، تصاویر و استفاده از ظرفیت رادیو نما برای ایجاد هم افزایی در استان را لازم دانست و افزود: باید همچنان با هدف تسهیل در امدادرسانی به زلزله زدگان مردم را در جریان آخرین اخبار قرار دهیم.

معاون امور استان‌ها زیرنویس، اخبار ۶۰ ثانیه ای، آموزش نیروی انسانی در حوزه‌های تخصصی، تقویت فضای مجازی، آرامش بخشی و آسیب شناسی ستاد بحران را از مهم‌ترین محور‌های دستور کار در این جلسه عنوان کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نیز از تلاش بی وقفه کارکنان این مرکز در پی وقوع زلزله اخیر تقدیر کرد و گفت: هم اکنون ۱۰ گروه خبری و گزارشی در مناطق زلزله زده مستقر شده اند تا آخرین اخبار و وقایع این حادثه را  از طریق شبکه های استانی، ملی و برون مرزی به مردم اطلاع رسانی کنند.

رحیمی همچنین از تلاش‌ها و همکاری صدا و سیمای دیگر مراکز تقدیر کرد و مدیران مراکز ایلام و کردستان به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته پرداختند.

در پایان این جلسه معاون امور استان ها از مدیران کل صدا و سیمای مراکز کرمانشاه، کردستان و ایلام با اهداء لوح، قدردانی کرد.