جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

نشست مدیران صدا و سیمای مرکز با استاندار - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست مدیران صدا و سیمای مرکز با استاندار

نشست مدیران صدا و سیمای مرکز با استاندار

 

استاندار البرز در نخستین جلسه شورای معاونین صدا و سیمای مرکز البرز از تلاش این مرکز در ایام نوروز و پخش برنامه های مناسب در این ایام قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این دیدار علی نجفی استاندار البرز از تلاش‌های صدا و سیما در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و اقتصادی و پوشش این برنامه‌ها در استان قدردانی کرد و گفت صدا و سیما مسئولیت سنگینی در آگاهی بخشی به جامعه دارد.

وی  گفت: نگاه صدا و سیما هر چه به مخاطبان نزدیک تر باشد به طور قطع تاثیرگذاری بیشتری در فرهنگسازی و آگاهی بخشی در حوزه های مختلف خواهد داشت.

وی  ضمن قدردانی از همراهی بی شائبه این مرکز  در انعکاس اخبار و دستاوردهای استان افزود: صدا و سیمای استان همواره در جهت توسعه، رشد و شکوفایی استان تعامل و هم افزایی سازنده ای برای کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت داشته است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه انعکاس اخبار از صدا و سیمای البرز بخصوص حضور وزرا و معاونین رییس جمهوری در استان بسیار وسیع و تاثیرگذار بوده اضافه کرد: بخش خبر صدا و سیمای البرز بسیار فعال، پویا و حرفه ای به این امر می پردازد که جای قدردانی دارد.

دکتر نجفی افزود: ساخت سریال ها و تله فیلم هایی با موضوعات البرزی بخصوص در حوزه مفاخر استان، می تواند گام مهمی در جهت جذب مخاطبان باشد.

استاندار البرز افزود: صدا و سیمای استان می تواند با ارائه گزارش از واحدهای ایجاد و احیا شده و روند امور، نسبت به اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی اقدام کند.

علی رامک مدیرکل صدا و سیمای البرز نیز در این نشست به ارائه گزارشی از برنامه های تولید شده و در حال تولید این مرکز پرداخت.

علی رامک با اشاره به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است افزود تلاش میکنیم تا با ساخت برنامه های مناسب و در خور مردم شهید پرور استان با تعامل ادارات و نهادهای مختلف زمینه برای فرهنگسازی و استفاده از کالای ایرانی هرچه بیشتر نهادینه شود.

رامک با بیان اینکه  صدا وسیمای مرکز البرز در نظرسنجی های اخیر  پر مخاطب است افزود : در ایام نوروز صدا وسیمای البرز با تلاش همکاران و برنامه سازان توانمند مرکز برنامه هایی جذاب ، متنوع و همسو با سلیقه های مختلف استان پخش کرد  که با اقبال بسیار خوب مخاطبان نیز مواجه شد.

رامک گفت بعد از ایام نوروز هم اکنون همکاران در حال تدارک برنامه های مناسب جهت پخش درایام ماه مبارک رمضان هستند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز با بیان اینکه در حال حاضر 35 ایستگاه فرستنده در استان نیاز داریم تا پوشش کامل استانی صدا و سیما انجام شود افزود: مرکزالبرز آمادگی دارد تا با حمایت استانداری در جهت راه اندازی و بهره برداری از این ایستگاه ها گام بردارد .

وی همچنین با اشاره به ساخت سریال ایت الله طالقانی که از جمله سریال های فاخر و تاریخی است که مقرر شده از شبکه سراسری نیز پخش شود، خواستار حمایت استانداری از ساخت این سریال که به نوعی نمادی از توانمندی استان است، شد .

رامک افزود: سال گذشته در این مرکز با موضوع اقتصاد مقاومتی حدود 14 هزار و 880 دقیقه برنامه تولید شده است .

  همچنین وی در خصوص انعکاس فعالیت دولت در استان گفت: در هفته دولت در مجموع هزار و 681 دقیقه برنامه (صدا حدود هزار و 108 دقیقه ، سیما 245 دقیقه ، خبر 328 دقیقه ) تولید و پخش شده است .