جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

نشست مدیرکل صدای استان ها با مدیران صدا و سیمای مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست مدیرکل صدای استان ها با مدیران صدا و سیمای مرکز البرز

نشست مدیرکل صدای استان ها با مدیران صدا و سیمای مرکز البرز

نشست مدیرکل صدای استان ها با مدیران صدا و سیمای مرکز البرز

ظفر مراغه ای مدیر کل صدای استان‌های رسانه ملی در دیدار با  علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز از نزدیک در  جریان برنامه سازی های این رادیو قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست که با حضور مدیرکل صدا و سیما و مدیران صدای مرکز البرز و عوامل برنامه ساز رادیو انجام شد ظفر مراغه ای با تجلیل و قدردانی از تلاش مدیران و دست اندرکاران رادیو البرز گفت: در ماه های اخیر کیفیت برنامه های تولیدی رادیو البرز بسیار چشمگیر بوده است، به طوریکه در سومین همایش معاونان صدای مراکز استان ها به صورت ویژه از این مرکز تجلیل شد .

وی با بیان اینکه به منظور بررسی وضعیت رضایت‌مندی مردم از برنامه‌های تولید شده در شبکه‌های رادیویی، نظرسنجی‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود افزود:  در آخرین نظرسنجی که در مورد برنامه‌های صدا در سطح استان‌های مختلف کشور صورت گرفته است شاهد رضایت ۸۰ درصدی مخاطبان برنامه‌های رادیویی در استان‌ها هستیم.

مدیر کل صد ا و سیمای مرکز البرز نیز در این نشست یکی از اهداف رادیو در استان‌ها را ایجاد اتحاد، انسجام، یکپارچگی، تحکیم هویت ملی عنوان کرد و افزود: دین، اخلاق، امید و آگاهی، از اولویت‌های صدا و سیما  در استان البرز  است.

علی رامک  با اشاره به تلاش صدا و سیمای مرکز البرز  برای انعکاس خدمات و دستاوردهای نظام، گفت : امیدبخشی و نشاط در جامعه از رویکردهای اصلی این مرکز در برنامه سازی هاست.

وی ادغام رادیو دانش با مرکز صداوسیمای مرکز البرز، ساماندهی نیروهای مرکز، حل و فصل مسائل مالی و حقوقی ایشان، توسعه فضاهای عمرانی، تقویت زیر ساخت ها و تجهیز حوز­های فنی و رفع  بخشی از مشکلات سخت افزاری و نرم­ افزاری را از اقدامات مهم این مرکز تاکنون دانست و خواستار  حمایت­ ها و نگاه ویژه حوزه­ های ستادی به این مرکز شد .

در پایان این دیدار همچنین از تعدادی برنامه سازان این رادیو به دلیل ارتقاء کیفیت برنامه های این رادیودر ماه های اخیر با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی شد  .