سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

نشست مدیرکل و جمعی از برنامه سازان صدا و سیمای استان با نماینده ولی فقیه در گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست مدیرکل و جمعی از برنامه سازان صدا و سیمای استان با نماینده ولی فقیه در گیلان

نشست مدیرکل و جمعی از برنامه سازان صدا و سیمای استان با نماینده ولی فقیه در گیلان

 

نماینده ولی فقیه در گیلان در جمع مدیرکل، شورای معاونان ، مدیران و جمعی از برنامه سازان صدا و سیمای استان با اشاره به اینکه 53 کشور جهان به برنامه های رادیویی و تلویزیونی گیلان دسترسی دارند گفت: باید از این توانمندی برای نشر فرهنگ اسلامی و انقلابی در سطح ملی و بین المللی بهره گرفت.
آیت الله قربانی رسانه ملی را دانشگاه عمومی و در دسترس قشرهای مختلف مردم دانست و گفت : برنامه سازان این  سازمان با بهره گیری از منابع غنی علمی- فکری- تاریخی و قرآنی، غذای روحی و معنوی مردم را تامین کنند. نماینده ولی فقیه در گیلان از برنامه سازان صدا و سیما خواست با توجه به کاهش سرانه مطالعه در کشور، علوم دینی و معنوی را از کتب اندیشمندان و علمای برجسته کشورمان به زبان ساده و قلم روان به مخاطبان منتقل کنند. وی با تشکر از تلاش شبانه روزی کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی میراث خون 250هزار شهید کشور از جمله  8هزار شهید گیلانی است و باید برنامه سازان ،در ارائه برنامه هایشان پاسدار و مروج آرمان های بلند شهدا باشند.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم در این دیدار با اشاره به پخش برنامه های 200 شبکه فارسی زبان ضد انقلاب از طریق امواج ماهواره ای درفضای کشور تصریح کرد: این هجمه رسانه ای مانع از توجه مخاطبان به برنامه های رسانه ی ملی نشده است به طوریکه بر اساس آخرین نظر سنجی 67 درصد از مردم گیلان مخاطب برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان اند.
وی در ادامه با اشاره به تلاش جهادی و مخلصانه کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان آماری از عملکرد و موفقیت های چشمگیر جمعی از برنامه سازان این مرکز در جشنواره های ملی و بین المللی ارائه کرد.