جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

نشست مدیرکل و شورای معاونان صدا و سیما با استاندار اصفهان - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست مدیرکل و شورای معاونان صدا و سیما با استاندار اصفهان

نشست مدیرکل و شورای معاونان صدا و سیما با استاندار اصفهان

 

استاندار در دیدار با مدیران صداو سیمای مرکز اصفهان بر لزوم برنامه ریزی جدی برای برنامه‌های نشاط آور به منظور بالابردن روحیه امید و خود باوری مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان رضایی استاندار اصفهان در این نشست از تلاش های بی وقفه رسانه استانی در بخش های مختلف قدردانی کرد و گفت: باید این تلاش ها ، به بالابردن اعتماد مردم به رسانه و افزایش نگاههای مخاطبان منجر شود.

استاندار اصفهان با اشاره به لزوم توجه مدیران رسانه برای ترویج هرچه مطلوب تر فرهنگ ، ادب و احترام و اخلاق مداری در جامعه گفت: با توجه به جایگاه مردم اصفهان و پیشینه فرهنگی این کلانشهر نیاز است در این حوزه بیش از پیش تلاش شود.

رضایی تاکید نمود در این شرایط که دشمن با همه قدرت به دنبال ایجاد یاس و نا امیدی در بین مردم و مسولان است رسانه باید با انعکاس برنامه‌های نشاط آور ، امید را بین مردم ترویج دهد.

وی گفت: باز بودن رودخانه زاینده رود و رونق کشاورزی در شرق اصفهان یکی از موضوعاتی است که میتوان برای ایجاد فضای امید افزایی در بین مردم به آن بیش از پیش پرداخته شود.

استاندار اصفهان انعکاس رسانه ای تلاش مسئولان اجرایی استان برای کاهش مشکلات تولیدکنندگان را از دیگر مطالبات از رسانه استانی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر به صورت هفتگی نشست هایی با واحدهای صنعتی که دچار مشکلات هستند برگزار می‌شود که باید انعکاس تلاش مدیران برای کاهش مشکلات این واحدها به نحو مطلوب انجام شود.

تغییر زمان پخش برنامه‌های مخاطب محور، انعکاس هر چه بهتر اخبار و رویدادهای سفرهای مسولان اجرایی به شهرستان ها ، توجه بیشتر به پخش سفرهای مسئولان کشورهای خارجی به اصفهان و لزوم برنامه سازی تخصصی برای کودکان و نوجوانان از دیگر مواردی بود که استاندار در این نشست بیان کرد.

عبدالحسینی مدیر کل صداوسیمای مرکز اصفهان هم در این نشست از افزایش ۸درصدی مخاطبان سیمای اصفهان در سالجاری نسبت به گذشته خبر داد و گفت: هدف مدیران رسانه استانی این است که چتر شبکه استانی برای همه مردم گشوده شود.

وی افزایش برنامه سازی برای جذب هر چه بیشتر نگاه مخاطبان به سیمای اصفهان را از رویکردهای مهم برشمرد و افزود: تعامل با دستگاه های اجرایی استان و ارتباط منطقی با فرهیختگان ، نخبگان و ورزشکاران باعث شده این برنامه‌ها با محتوای ارزشمندی تهیه و پخش شود.

مدیرکل مرکز اصفهان سفر به شهرستان ها و تعامل با مسئولان اجرایی ، انعکاس فعالیتهای واحدهای تولیدی کوچک و متوسط را به عنوان برنامه‌های انجام شده برشمرد که باعث افزایش ضریب نفوذ شبکه استانی در بین مردم شده است.

در این نشست هر یک از مدیران رسانه استانی ضمن بیان گزارشی از عملکرد خود در حوزه‌های سیما ، خبر ، رادیو ، فضای مجازی و فنی به بیان مشکلات مربوط به زیرساختهای فنی و فرستنده‌ها ، لزوم پاسخگویی هر چه بیشتر مسولان به مشکلات مردم ، بالا رفتن روحیه انتقاد پذیری بین مسولان و توجه به تولید محتوا در فضای مجازی پرداختند.