جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

نشست مطبوعاتی مدیر کل صدا و سیما با موضوع دهه فجرو انتخابات 98 - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست مطبوعاتی مدیر کل صدا و سیما با موضوع دهه فجرو انتخابات 98

نشست مطبوعاتی مدیر کل صدا و سیما با موضوع دهه فجرو انتخابات 98


نشست مطبوعاتی دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد با اصحاب رسانه استان با موضوع دهه فجر و انتخابات 98 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در این نشست مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد با بیان  این مطلب افزود:هیچ بخشی از صدا وسیما به سود جریان یا شخصی نباید نگاه خاصی داشته باشد .
دکتر پهلوانیان  گفت: واحدهای مختلف صدا وسیما در راستای یک هدف کلی تلاش می کنند و آن اطلاع رسانی ، تبلیغ و بیان مطالبی است که مورد نیاز مردم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات  است.
وی عنوان کرد: آن چیزی که هدف نهایی ودر چشم انداز فعالیت همکاران مرکز قرار دارد ، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هست واطلاع رسانی هایی که دراین خصوص صورت خواهد گرفت.
وی گفت: در همین راستا با خبرنگاران ، برگزار کنندگان وناظران انتخابات درشهرستان ها جلسات هماهنگی انجام شده است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد همچنین  افزود: برای هماهنگی بیشتر با  فرمانداران شهرستان ها وشورای نگهبان نیز جلساتی برگزار شده است.
دکتر پهلوانیان  همچنین به  درخشش فیلم سینمایی لکنت در هجدهمین جشنواره بین المللی فیلم داکا 2020 اشاره کرد و افزود:این فیلم بهترین فیلم کوتاه کودکان را کسب کرد.
وی به ساخت مستندهایی برای معرفی شهر یزد مانند مستند میراث ناملموس اشاره کرد و  گفت: هنرمندان یزدی می توانند در صدر هنرمندان کشور قرار گیرند در صورتیکه باور بشوند واز آنها حمایت شود.
.