سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

نشست معاون امور استان ها با اعضای شورای عالی روابط عمومی - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست معاون امور استان ها با اعضای شورای عالی روابط عمومی

معاون امور استان­ های سازمان در نشست شورای عالی روابط عمومی های رسانه ملی، دوستی با همه، دشمنی با هیچ کس را اخلاقی ترین تعریف از روابط عمومی دانست.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها: در این نشست که در سالن جلسات دفتر معاون امور استان ها برگزار شد کیومرث طهماسبی کار در روابط عمومی سازمان را دارای سختی های خاص بیان کرد و افزود: اگر روابط عمومی ها برای ارتباط با رسانه­ ها بوجود آمده اند، فعالیت رسانه ای در درون رسانه ای که کارکنان آن همه حرفه ای و متخصص هستند سختی دو چندان دارد.

معاون امور استان ها ماندگاری اثر را در انجام کارهای بزرگ بیان کرد و خاطرنشان نمود: روابط عمومی ها برای رسیدن به این مقصود بر دو اصل کارائی و اثر بخشی باید توجه ویژه داشته باشند. وی شناسائی اولویت ها و انجام دقیق، صحیح و کیفی آنها را ثمره توجه به دو اصل ذکر شده بیان کرد.

طهماسبی مخاطبان روابط عمومی سازمان را به دو گروه درون سازمانی و برون سازمانی تقسیم کرد و تصریح نمود : روابط عمومی با اقدامات خود می بایست برای ایجاد فضای آرام در این دو گروه از مخاطبان تلاش مضاعفی نماید.

بنابراین گزارش در این نشست مدیر کل روابط عمومی سازمان، همسو سازی سیاست ها در این حوزه را از مهمترین اهداف جلسات شورای عالی روابط عمومی بیان کرد و افزود: تلاش اعضا شورا بر این است با بررسی طرح ها و ایده های جذاب و موثر و همفکری، ضمن رفع مسائل و مشکلات به ایده ها و طرح های جدید و نو دست یابیم.

محمدتقی سهرابی با اشاره به تاسیس باشگاه مخاطبان در فضای مجازی در تیرماه امسال گفت: این سایت با داشتن بیش از  500 هزار ویدئو، عکس، مطلب و فایل از زمان تاسیس تا کنون بیش از 16 میلیون بازدید کننده  داشته است.

وی با تاکید بر ضرورت تعامل با رسانه ها به عنوان یکی از وظایف مهم روابط عمومی گفت: تلاش شده تا با تقویت کمی و کیفی پایگاه اطلاع رسانی رسانه ملی به این هدف نزدیک تر شویم. سهرابی تصریح کرد در این خصوص نیز به نمایندگی ها در تهران و مراکز اختیاراتی تفیض شده است.

مدیر کل روابط عمومی سازمان نشر و گسترش فرهنگ قرآنی با ایجاد کانون های قرآن را از فعالیت های موثر روابط عمومی بیان کرد و تصریح نمود: هم اکنون 93 کانون قرآنی در تهران و مراکز استانی فعال هستند.

وی از عکس های موجود در سازمان به عنوان بخشی از هویت رسانه ملی یاد کرد و افزود : به منظور حفظ و نگهداری آرشیوی و موجود سازمان، پایگاه جامع عکس توسط روابط عمومی راه اندازی شده است.

در ادامه این نشست مدیران روابط عمومی نمایندگی های تهران و مراکز نظرهای خود را به منظور بهبود کمی و کیفی فعالیت های جاری و آینده روابط عمومی ها بیان کردند.

alt

alt