سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

نشست نماینده مردم استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام - صفحه محتوایی خبر

 

 

نشست نماینده مردم استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام

نشست نماینده مردم استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام

نشست نماینده مردم استان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام شوهانی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت : نقش صدا  و سیما در معرفی ظرفیت و قابلیت های مهم استان در سطح ملی و بین المللی بسیار مهم و تاثیر گذار است .

 شوهانی با اشاره به اینکه استان ایلام در بخش های مختلف صنعت، معدن ، نفت و گاز، کشاورزی و گردشگری قابلیت ها ی ویژه ای دارد افزود : رسانه استانی می تواند با به تصویر کشیدن این ظرفیت ها کمک شایان توجهی به توسعه استان نماید.

 وی با تقدیر از دست اندر کاران برنامه «رودررو» گفت : این برنامه با نگاه جامع و نقد منصفانه پیگیر راهکارهای واقع بینانه و عملی جهت رفع موانع و چالش های توسعه استان است. شوهانی گفت : با توجه  به بحران آب و خشکسالی های اخیر  چنین برنامه هایی می تواند در فرهنگ سازی و آشناکردن مردم با لزوم صرفه جویی در مصرف آب نقش اساسی ایفا کنند .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام هم در این نشست هدف اصلی برنامه سازان رسانه استانی را تحقق اهداف سند توسعه استان در همه بخش ها دانست و گفت : برنامه سازان شبکه استانی با ساخت برنامه های مختلف ضمن جذب حد اکثری مخاطبان سعی بر معرفی ظرفیت ها و برطرف کردن موانع و مشکلات استان دارند .

رحیم زاده افزود: در سال های اخیر برنامه ها و گزارش های فاخری از صدا و سیما ی مرکز ایلام در شبکه های سراسری پخش و آداب و رسوم و فرهنگ مردم و ظرفیت ها و توانایی ها ی استان ایلام   در این شبکه ها منعکس شد .